خرید طلا

خرید انواع مدل های تک پوش طلا

خرید تک پوش طلا

خرید تک پوش طلا زنانه

تک پوش های طلا یکی از نمونه های النگو طلا به حساب می آید. النگو طلا یکی از قدیمی ترین زیورآلاتی می باشد که در زمان های گذشته مورد استفاده قرار می گرفته است. تک دست طلا زنانه همیشه مورد توجه و استقبال خانم های خوش استایل بوده است. با خرید تک پوش طلا زنانه می توانید استایل خودتان را بسیار لوکس و شیک کنید.

انواع مدل های تک دست طلا زنانه

امروزه تک دست های طلا طرح و مدل های بسیار متنوعی پیدا کرده اند. برخی از پرطرفدار ترین مدل های پرفروش تک پوش طلا زنانه عبارتند از:

 • تک پوش طلا ساده
 • تک دست طلا مدل آینه ای
 • تک پوش مدل تراش خورده
 • تک پوش طلا مدل میناکاری
 • تک دست طلا عربی
تک پوش مدل تراش خورده

تک پوش زنانه طلا مدل تراش خورده

تک پوش های طلا زنانه به دو دسته قفل دار و بدون قفل نیز تقسیم بندی می شوند. نمونه های بدون قفل این تک دست ها درست مانند النگو های طلا می باشند. نمونه های قفل دار این تک پوش ها در دسته النگو های دسته بندی نیز قرار گرفته می شوند.

نکات خرید و انتخاب تک پوش مناسب

برای خرید تک پوش طلا مناسب دستتان باید دو فاکتور اصلی را در نظر بگیرید. یکی از رنگ پوست و دیگری فرم دست شما می باشد.

تناسب رنگ پوست با رنگ بندی تک دست

رنگ پوست افراد با هم متفاوت است و به سه تن سرد، گرم و خنثی تقسیم بندی می شوند. افرادی که رگ هایشان در قسمت مچ به رنگ سبز دیده می شود، تن پوست گرمی دارند. تک پوش های طلا زرد رنگ مناسب این افراد می باشد.

برای افرادی که تن پوست خنثی دارند تقریبا هر رنگ طلایی مناسب است. این افراد رگ هایشان بنفش و در بخشی ها به رنگ سبز دیده می شود.

افرادی که تن پوست گرمی دارند، تک پوش سفید رنگ مناسب می باشد. این افراد رگ هایشان کاملا به رنگ بنفش می باشد.

همخوانی فرم مچ دست با تک دست طلا

اینکه چه اندازه تک پوش را انتخاب کنید بستگی به سلیقه شخصی شما دارد. اما برای بهتر جلوه کردن این تک دست بهتر است به تناسب پهنای مچ دست با اندازه تک دست توجه داشته باشید.

اگر مچ دستتان باریک است به سراغ تک پوش هایی بروید که نازک اند. اما اگر مچ دست نسبتا پهنی دارید، به سراغ تک پوش هایی بروید که پهن می باشند.

 تک دست طلا

همخوانی فرم مچ دست با تک دست طلا

سایز بندی و اندازه تک دست طلا

برای اندازه گیری اندازه مناسب تک پوش طلا باید دستتان را به شکلی در بیاورید که می خواهید تک پوش را در دستتان را قرار دهید. به عبارتی دیگر ابتدا انگشت شست را روی انگشت کوچک دست تان قرار دهید؛ سپس عریض ترین قسمت دست را اندازه بگیرید.

عدد به دست آمده را با جدول سایز بندی مخصوص تک پوش طلا اندازه مقایسه کنید. اندازه تک پوش های طلا اندازه ای در حدود صفر تا هشت می باشد. که متناسب با اندازه دستتان می توانید نمونه مناسب را انتخاب کنید.

کدام دست مناسب انداختن تک پوش می باشد؟

تقریبا می توان گفت که محدودیتی در انداختن دست راست یا چپ وجود ندارد. در واقع وابسته به شخص خودتان می باشد که راحت ترید تک پوش طلا زنانه را در کدام یک از دست های خود بیندازید. اما بهتر است به برخی از نکات زیر را در مورد تیپ و استایل تان در نظر بگیرید.

اگر از دستبند یا ساعت طلا را در دست چپ تان می اندازید، بهتر است تک پوش را در دست راست بیاندازید.

اگر تک پوش طلا زنانه شما ظریف می باشد و روی آن برش کاری انجام شده، احتمال دارد که در اثر استفاده روزمره اسیب ببیند. به همین خاطر بهتر است تک پوش را در دست بیندازید که کمتر از آن استفاده می کنید. مثلا اگر دست راست هستید آن را در دست چپ تان بیاندازید.

عوامل موثر بر قیمت تک دست طلا

به طور کلی قیمت طلا از جمع قیمت لحظه ای طلا در وزن تک پوش طلا+ اجرت ساخت طلا + مالیات به دست می آید. قیمت به روز طلا و میزان مالیات آن را می توانید از طریق سایت ها ببینید. اما نکته مهم در میزان سود فروشنده و اجرت ساخت می باشد.

شما اطلاع درستی از این قبیل اطلاعات ندارید به همین خاطر در زمان خرید تک پوش طلا زنانه لازم است تا به سراغ فروشگاه هایی بروید که معتبر اند. فروشگاه اینترنتی جواهری جلوه یکی از معتبر ترین فروشگاه اینترنتی طلا فروشی به حساب می آید.

قیمت تک دست طلا

قیمت تک پوش طلا

جواهری جلوه تلاش کرده تا با حذف واسطه ها تا حد امکان قیمت تمام شده خرید تک پوش طلا را کاهش دهند. به علاوه اینکه اگر بودجه شما برای خرید نمونه های تراش خورده کم است می توانید به سراغ تک دست ساده طلا این فروشگاه بروید.

سخن پایانی

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی جواهری جلوه از انواع مدل های تک پوش طلا زنانه بازدید بفرمایید. شرکت جواهری جلوه برای آسان کردن کار مشتری هایش امکان خرید اینترنتی برای شما فراهم کرده است. تا از هر کجای ایران که هستید بتوانید نمونه مورد نظرتان را سفارش دهید.

سوالات متداول درباره خرید تک پوش طلا زنانه
 1. افراد چپ دست بهتر است تک پوش طلا زنانه را در کدام دست بیندازند؟
  تقریبا محدودیتی در انتخاب نوع دست وجود ندارد. اما این امکان را در نظر بگیرید که ممکن است در اثر کار های روزمره آسیبی به طلا وارد شود. به همین خاطر بهتر است آن را در دست راست تان بیاندازید.
 2. تک پوش های طلا چه رنگی دارند؟
  تک پوش طلا زنانه مشابه سایر زیورآلات طلا دارای رنگ های سفید، طلایی ، رزگلد و…. می باشد. شما می توانید این محصول را با رنگ های فانتزی مثل آبی یا سبز و… نیز پیدا کنید.
 3. مزیت خرید آنلاین تک پوش های طلا چیست؟
  صرفه جویی در زمان و قرار نگرفتن در ترافیک های طولانی یکی از مزیت های خرید آنلاین می باشد. همچنین شما می توانید حجم متنوعی از نمونه ها را در سایت های مختلف دیده و سپس نمونه مناسب تان را انتخاب کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *