ضمانت تعویض ۱ روزه و استرداد ۲۴ ساعته

همراهان عزیز و ارجمند،  شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) در راستای تعهد، مسئولیت پذیری و پاسخگویی و به منظور رفاه حال مشتریان گرانقدر تعویض و استرداد محصولات ارسالی را  صرفآ با شرایط ذیل می پذیرد:

الف: عدم تطابق کامل محصول و کالا  با سفارش انجام گرفته:

همکاران و تیم واحد کنترل کیفیت شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) پیش از بسته بندی، محصولات و کالاهای سفارشی را با دقت بررسی و در صورت اطمینان از سلامتی و تطابق محصول با نوع سفارش نسبت به ارسال آن اقدام  می نمایند، درصورتیکه محصول سفارش داده شده با محصول تحویلی به مشتری مغایرت داشته باشد، مشمول استرداد حداکثر تا ۲ روز می باشد. همراهان گرامی توجه داشته باشند محصول برگشتی بایستی از نظر ظاهری در شرایط اولیه که توسط شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) ارسال شده است، باشد. بدیهی است هر نوع تغییر و تفاوت شکلی و ظاهری محصول مورد نظر، باعث خروج محصول از شرایط تعویض و استرداد شده و شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) هیچگونه مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت. لازم به ذکر است هر یک از همراهان عزیز اعم از حقوقی و یا حقیقی فقط ۴ مرتبه می توانند از شرایط تعویض و استرداد محصول بهره مند شوند. ذکر نکته حایز اهمیت اینکه، در صورت عدم ارسال در بازه زمانی تعیین شده، هیچ گونه مسئولیتی متوجه شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) نخواهد بود.

ب: وجود مشکل و ایراد در محصول ارسالی :

شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) به همراهان و مشتریان عزیز خود این اطمینان را می دهد در صورتی که محصول و کالای سفارشی دارای مشکل و ایراد جدی که مورد تائید کارشناسان فنی شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) باشد، مسئولیت و ضمانت تعویض آن را حداکثر تا ۲۴ ساعت می پذیرد. بنابر این مشتریان عزیز می توانند می توانند نسبت به تقاضای کالای دیگری اقدام نمایند. بدیهی است که اگر از زمان ۲۴ ساعت بگذرد، طلای مورد نظر به نرخ مظنه خرید از شما خریداری شده و طلای جایگزین به نرخ مظنه فروش، خدمتتون تقدیم می شود. در این راستا چنانچه عین محصول و کالای سفارش شده در انبار شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) موجود باشد، کالا را دریافت خواهد نمود و در صورتی که موجودی محصول به اتمام رسیده باشد، مشتریان می توانند نسبت به تقاضای کالای دیگری اقدام نمایند. ذکر این نکته ضروری است در صورتی که استفاده ناصحیح موجب بروز مشکل و ایراد فنی به محصول ارسال شده باشد، امکان تعویض آن مقدور نخواهد بود. همچنین در صورت تائید وجود ایراد فنی، تمام هزینه های استرداد  محصول برعهده شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) خواهد بود.

تبصره:

***همراهان و مشتریان عزیز و ارجمند شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) با خرید از وب سایت این گالری پذیرفته اند که از تمامی قوانین مندرج در سایت مطلع بوده و حق هیچ گونه ادعایی خارج از موارد ذکر شده نخواهند داشت***

*** تعویض و یا استرداد طلا و جواهر در صورتی توسط شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوهپذیرفته می شود که اتیکت روی محصول فروخته شده جدا و کنده نشده باشد. بدیهی است در صورت جدا شدن اتیکت محصول از گارانتی خارج و بعنوان محصول دست دوم قابل عودت و خرید خواهد بود***