صدور فاکتور رسمی و قابل استعلام، مورد تایید دارایی جهت شرکت ها و سازمان ها

آنگونه که همراهان ارجمند شرکت بنیان آفرینان جلوه(جواهری جلوه) اطلاع دارند صدور فاکتور رسمی برای خرید طلا و مصنوعات مرتبط طلا، طلای آبشده، طلای کم اجرت، سکه و …. از اهمیت زیادی برخوردار است. صدور فاکتور رسمی فروش معامله طلا و سایر کالا، رابطه فروشنده و مشتری را رسمی و قانونی می‌کند. صدور فاکتور معمولا برای مشتری بویژه در صورت بالابودن میزان خرید بسیار مهم می‌باشد. لازم به ذکر است “ایجاد حس اعتماد بین فروشنده و خریدار، ضمانت و گارانتی قابل اعتماد محصول یا خدمات، سهولت در امور قضایی و شکایات احتمالی و کمک به امور مالی کشور و…” از ویژگی های صدور فاکتور رسمی می باشد.
در زمان خرید طلا و سایر کالاها مشتریان به علت‌های گوناگون دوست دارند فاکتور خریدشان را تحویل بگیرند. شاید اصلی ترین دلیل آن‌ها برای این کار اطمینان بیشتر نسبت به فروشنده و فروشگاه می‌باشد. فاکتور رسمی در رابطه با خیلی از کالاها به عنوان برگه ضمانت یا تکمیل کننده آن کاربرد دارد. این فاکتور نشان دهنده تاریخ مبادله محصول و اطلاعات دقیق فروشنده و خریدار است. از این رو اکثر خریداران ترجیح می‌دهند در کنار برگه ضمانت، فاکتور محصولی که خریداری می کنند را هم داشته باشند. از سوی دیگر فاکتور فروش رسمی برگه‌ای قابل پیگیری می‌باشد. با صدور فاکتور این اعتماد برای خریدار به وجود می‌آید که کالای خریداری شده درست با چیزی که در فاکتور نوشته شده است مطابقت دارد. لازم به ذکر است با استفاده از فاکتور رسمی که یک برگه قانونی معتبر می‌باشد توانایی پیگیری قانونی وجود دارد. با تکیه بر فاکتور رسمی، خریدار قادر است بر علیه فروشنده که آن را صادر کرده است اقامه دعوی کند. با این امکان خریدار مطمئن می‌شود که اگر کالای خریداری شده با آنچه در فاکتور درج شده یکی نیست می‌تواند موضوع را پیگیری نموده و حقوق پایمال شده خود را از نظر قانونی درخواست کند.
با توجه به آنچه بیان شد شرکت بنیان آفرینان جلوه(جواهری جلوه) مفتخر است برای آن دسته از مشتریان عزیز که مایلند و همچنین برای سازمان ها و شرکت هایی که «فاکتور رسمی» مورد تایید دارایی را نیاز دارند، براحتی فاکتور رسمی صادر نماید. “شفافیت” ، “مسئولیت پذیری و پاسخگویی” و “جلب اعتماد در سایه صداقت و سلامت” نه شعار بلکه اصول بنیادین و اساسی شرکت بنیان آفرینان جلوه(جواهری جلوه) است.