شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) خدمات و تسهیلات ویژه ای را برای کارکنان محترم بانک ها، وزارتخانه ها، ادارات، سازمان و شرکت های بخش دولتی، عمومی و بخش خصوصی ارائه می کند.

شرکت بنیان آفرینان جلوه (با برند تجاری جواهری جلوه) به مدیریت سرکارخانم زهرا آل محمد با رویکرد “شفافیت”، “مسئولیت پذیری و پاسخگویی” و “جلب اعتماد در سایه صداقت و سلامت” و با هدف ارائه خدمات متمایز کار خود را آغاز نموده است. این شرکت برآنست ضمن پایبندی به کلیه مفاد قوانین و آئین نامه های اتحادیه طلا و جواهر و وزارت صمت، ضمن تحلیل بازار، مد نظر قرار دادن تحولات ایجاد شده در سبک زندگی و تاثیر آن بر نوع و نحوه خرید، در زمینه افزایش دانش و آگاهی مردم و توانمند سازی آنها در خصوص طلا و مصنوعات طلا گام های جدی بردارد.

ایجاد تحول نوین در حوزه کسب و کار طلا به منظور فراهم نمودن امکان مشارکت حداکثری مشتریان در فرآیند تصمیم گیری برای خرید یا سرمایه گذاری (اعم از طرح، رنگ، نوع، سایز و قیمت) متناسب با سلیقه (سن، جنس، مذهب، قومیت) و توانایی (مالی) از دیگر برنامه های این شرکت کار آفرین است. مجموعه جواهری جلوه در راستای تحقق شعار سال 1401 تولید، دانش بینان و اشتغال آفرینی و به منظور حمایت از تولید کالاهای داخلی و نیز حمایت از اقشار کم درآمد جامعه، اقدام به ایجاد بستر فروش با تسهیلات ویژه و فروش اقساطی انواع طلا و سایر مصنوعات مرتبط با طلا در تعامل با سیستم بانکی و سازمان های دولتی و بخش خصوصی نموده است. شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) جزء معدود شرکت های حوزه طلا است که با تکمیل فرآیند تولید تا مصرف (کارگاه تولید طلای جلوه- بنکداری جلوه- گالری جلوه)، علاوه بر حذف هزینه های واسط و کاهش هزینه تمام مشده طلا، خدمات متمایزی به مشتریان و همراهان خود ارائه می نماید.

شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) با توجه به درخواست های متعدد مردم، کارکنان سازمان‌ها، شرکت ها و بانک ها و به منظور تحقق اهداف فوق الذکر، مصمم گردید در راستای بهره مندی حداکثری از پتانسیل ها، ظرفیت ها و توانایی های خود در زمینه ارائه کالا و خدمات مرتبط با طلا و مصنوعات مرتبط، مکاتبه ای را با بانک ها، وزارتخانه ها، ادارات، سازمان و شرکت های بخش دولتی، عمومی و بخش خصوصی انجام دهد. در این راستا گام های جدی برای تدوین و مبادله تفاهم نامه همکاری دو جانبه، برداشته شده است. بدیهی است با مبادله تفاهم نامه همکاری فیمابین شرکت بنیان آفرینان جلوه و سایر ادارات و ارگان‌ها، امکان ارائه خدمات مطلوب و متمایز و تسهیلات ویژه برای آحاد مردم عزیز جامعه و کارکنان محترم و کارگران خدوم کشور فراهم خواهد گردید.