خرید طلا, طلا و جواهر

خرید پیرسینگ طلا

خرید پیرسینگ طلا

راهنمای خرید پیرسینگ طلا

پیرسینگ طلا یک اکسسوری زیبا و جذاب برای خانم ها و آقایان است. استفاده از سایر زیورآلات طلا قدمت طولانی دارد. اما استفاده از پیرسینگ چند سالی بیشتر نیست که وارد دنیای مد شده اند. در همین چند سال پیرسینگ طلا توانسته محبوبیت خاصی را بین جوانان پیدا کند.

انواع پیرسینگ طلا

 • پیرسینگ ناف
 • پیرسینگ گوش
 • Piercing چشم
 • پیرسینگ طلا بینی
 • Piercing لب
 • پیرسینگ ابرو
 • پیرسینگ بدن

همه مدل های پیرسینگ گوش

پیرسینگ طلا برای گوش بسته به محل قرار گیریشان انواع متنوعی دارند.سوراخ کردن ناحیه غضروفی درد بیشتر و به مراتب به مراقبت بیشتری نیاز دارد. لازم است تا هر روز ناحیه سوراخ شد را ضدعفونی کنید. نکته دیگر این است که به حلقه گوشواره را جابجا نکنید و آن را از گوش خارج نکنید.

 • پیرسینگ نرمه گوش
 • Piercing در پهنای نرمه گوش (سوزن از طرف نرمه گوش ورد و از سمت دیگر خارج می شود.)
 • Piercing لاله گوش
 • پیرسینگ هلیکس (بخش خمیده گوش) گوش

مدل های مختلف پیرسینگ بینی

طول درمان پیرسینگ بینی می تواند بین چندین ماه تا یکسال باشد. خونریزی بینی و ترشح چرک از محل سوراخ از عوارض شایع پیرسینگ بینی محسوب می شود. عفونت پیرسینگ می تواند مشکلات تنفسی برای فرد ایجاد کند. لزا لازم است تا سوراخ کردن بینی خود را پیش از متخصص انجام دهید.

پیرسینگ طلا

پیرسینگ بینی طلایی

 • پیرسینگ پره بینی
 • پیرسینگ طلا سپتوم (ایجاد سوراخ در بافت میانی بین دو سوراخ بینی)
 • پیرسینگ پل (ایجاد سوراخ در قسمت بالایی بینی بین چشم ها به صورت افقی یا عمودی)

نکات خرید پیرسینگ طلا

عیار طلا

طلای خالص بسیار نرم است و به راحتی تغییر شکل می دهد. از این رو برای ساخت زیور آلات از آلیاژ طلا استفاده می شود. آلیاژ طلا ترکیبی از طلا با سایر فلزات است. عیار طلا معیاری برای سنجش خلوص طلا می باشد. هر چه عیار طلا به عدد 24 نزدیک تر شود در صد خلوص طلا بالاتر می رود. البته باید بگویم که اغلب پیرسینگ های طلا با عیار 18 یا 24 ساخته می شوند. طلای 24 عیار از دوام و درخشندگی ویژه ای برخوردارند. اما به همان نسبت  قیمت بالاتری دارند.

اتصالات زینتی

ممکن است در ساخت این اکسسوری از نگین یا سنگ های قیمتی برای تزئین کردن آن استفاده شود. این اتصالات می توانند روی قیمت نهایی پیرسینگ طلا اثر بگذارد. لازم است تا پیش از خرید این اکسسوری حتما از اتصال درست و محکم این وسیله اطمینان پیدا کنید.

حساسیت زا بودن

نباید از هر جنس پیرسینگی برای بدن استفاده کرد. برخی از افراد به آلیاژ ها آلرژی نشان می دهند. اما اغلب افراد با جنس طلا سازگاری دارند. پیش از خرید هر آلیاژی از طلا از فروشنده در رتباط با جنس فلز هی ترکیبی با طلا سوال کنید. آلیاژ هی طلا با نیکل معمولا آسیبی را ایجاد نمی کنند.

رنگ بندی پیرسینگ

رنگ طلایی نماد موفقیت، پیروزی، ثروت و اعتبار است. از این رو این رنگ از جذابیت خاصی برخوردار است. مدل طلایی آن ها جزو پرفروش ترین مدل ها هستند. اغلب پیرسینگ طلا ی موجود در بازار دارای رنگ های طلایی و نقره ای می باشند. طلای سفید از ترکیب با طلا با نیکل ساخته می شوند. این مدل از پیرسینگ نیز زیبایی منحصر به فرد خودش را دارد.

طریقه استفاده صحیح از پیرسینگ

پیرسینگ طلا دو مدل کلی دارند. یکی پیرسینگ های سوزنی و دیگری پیرسینگ های آهنربایی هستند. برای پیرسینگ های سوزنی لازم است تا آن نقطه را سوراخ کنید. برای انجام این فرآیند حتما این کار را پیش یک متخصص انجام دهید. چون در اغلب موارد این سوراخ ها در نواحی غضروفی بدن ایجاد می شوند احتمال ایجاد عفونت در آن ها چندین برابر می شود. مدل سوزنی پیرسینگ طلا در سوراخ فرو کرده و در نهایت از پشت آن ها را ببندید.

پیرسینگ طلا

پیرسینگ سوزنی

دسته دوم این پیرسینگ طلا نیاز به سوراخ کردن ندارند. پیرسینگ های آهنربایی به شکل نیم دایره ای ساخته می شوند. در قسمت انتهایی دو سر این پیرسینگ ها آهنربا قرار می گیرد و و دو طرف را به هم متصل می کند.

پیرسینگ زبان و انواع آن

یکی دیگر از انواع پیرسینگ طلا که به تازگی مد شده اند پیرسینگ های زبان هستند. سوراخ کردن زبان بسیار خطرناک و حساس است. این مدل پیرسینگ معمولا با عوارض زیادی همراه است. خطر خفگی به دلیلی جدا نشدن شی زینتی، اختلال در چشایی و بلع، عفونت شدید زبان از جمله این عوارض هستند. بنابراین اگر تصمیم به استفاده از این مدل پیرسینگ هستید حتما نکات ایمنی را رعایت کنید.

شکل های متنوع پیرسینگ ناف

این نوع پیرسینگ طلا به تقلید از اقوام آفریقایی طراحی شده اند. این نوع پیرسینگ در قسمت بالایی ناف ایجاد می شود. این قسمت عصب های زیادی دارد از این رو این مدل از پیرسینگ ها جزوه دردناک ترین مدل ها محسوب می شوند. طول درمان پیرسینگ حدود 6 ماه است. انجام پیرسینگ ناف برای خانم های باردار ممنوعیت دارد.

پیرسینگ طلا

پیرسینگ ناف طلایی

سخن پایانی

جواهری جلوه انواع مدل های پیرسینگ طلا را در فروشگاه اینترنتی خود به فروش گذاشته است. شما می توانید با مراجعه به لینک سایت ضمن بازدید اینترنتی از این سایت و صرفه جویی در وقت خود، یکی خرید مطمئن انجام دهید.

سوالات متداول درباره خرید پیرسینگ طلا
 1. چه نکته را برای نگهداری از پیرسینگ باید رعایت کنیم؟
  پس از ایجاد سوراخ حتما محل را با یک محلول استریل شست و شو دهید. در ضمن پیرسینگ را برای ساعت های طولانی از سوراخ خارج نکنید. ممکن است که محل سوراخ بسته شود.
 2. Piercing ناسا لانگ بینی چه مدل است؟
  برای این پیرسینگ سه سوراخ در قسمت دو پره و قسمت میانی بین دو سوراخ ایجاد می کنند. سپس یکی میله افقی را را از بین این سه تا عبور می دهند.
 3. از پیرسینگ بدن در کدام قسمت ها استفاده می شود؟
  این نوع از پیرسینگ شامل پیرسینگ لگن، ترقوه، سرفیس (در ناحیه از پوست بدن)، مدیسون( ناحیه بالایی سینه زیر گردن) و… ر شامل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *