خرید طلا, خرید کادو

خرید آنلاین انواع مدل های سرویس طلا سفید

خرید آنلاین انواع مدل های سرویس طلا سفید

سرویس طلا سفید

امروزه طلا و جواهرات را عضو جدا نشدنی از دنیای مد به حساب می آورند. همچنین معتقد اند که زیورآلات طلای زنانه حرف آخر را در یک استایل منحصر به فرد می زنند. سرویس طلا سفید، یک مجموعه شامل گردنبند، گوشواره و گردنبند می باشد که استایل کلیه قطعات آن با یکدیگر متناسب است. برای ساخت هر فرمی از سرویس های طلا یک طراحی ثابت در نظر گرفته می شود.

انواع مدل های سرویس طلا

هر سرویس کامل طلای سفید شامل گردنبند، گوشواره و دستبند می باشد. البته برخی از سرویس ها یک انگشتر ست نیز دارند. البته تعداد سرویس های انگشتر دار خیلی محدود می باشد. اما با این حال شما می توانید انگشتر را به صورت جداگانه خریداری کنید. برخی از مدل های پرفروش این سرویس ها عبارتند از:

 • سرویس طلا سفید ساده
 • سرویس طلای تراش خورده
 • سرویس طلای نگین دار (الماس،سنگ های قیمتی)
 • سرویس طلا سفید بدون نگین
 سرویس طلا سفید

انواع مدل های سرویس طلا سفید

توصیه های خرید زیورآلات از جنس طلا

کسانی که رگ هایشان در قسمت مچ دست به رنگ بنفش یا آبی دیده می شود، تن پوستی سرد دارند. طلا سفید به خوبی با رنگ پوست این افراد مچ می شود. همچنین طلا سفید با رنگ پوست کسانی که برنزه هستند؛ هماهنگی دارد.

انتخاب سبک هر سرویس طلا سفید به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد که مهمترین آنها فرم صورت و بالا تنه شما می باشد. برای مثال کسانی که صورت گردی دارند بهتر است از سرویس هایی استفاده کنند که گوشواره آویز بلند داشته باشد. چرا که این گوشواره موجب می شوند تا صورت این افراد کشیده تر به نظر برسد. یا افرادی که صورت های باریک و کشده ای دارند بهتر است از سرویسی را گزینش کنند که گوشواره های میخی داشته باشد. استفاده از گوشواره های آویز بلند اصلا توصیه نمی شود چرا که صورت این افراد را بیش از اندازه کشیده جلوه می دهد.

برای کسانی که استخوان بندی ریزی دارند بهتر است از سرویس های طلایی استفاده کنند که نگین دار یا تراش خورده هستند. ظرافت این سرویس ها، زیبایی استایل شما را دو چندان می کنند. اگر این افراد از طلا سفید درشت استفاده کنند یک ناهمخوانی در ظاهرشان ایجاد می کنند.

در آخر اینکه پیش از اقدام به خرید سرویس طلا سفید حتما از اعتبار فروشگاه ای که قرار است از آن خرید کنید اطمینان پیدا کنید. طلایی که خرید می کنید باید ضمانت اصل بودن داشته باشد و حتما یک فاکتور معتبر که دارای مهر طلا فروشی می باشد؛ نیز باشد.

 سرویس سفید طلا

نکات خرید سرویس طلا سفید

چگونگی تعین سایز مناسب سرویس طلا

در زمان خرید آنلاین سرویس طلا سفید بریا اینکه با مشکل روبرو نشوید؛ لازم است تا به موراد زیر توجه کنید.

سایزبندی گردنبند در سرویس طلا

فرم گردنبند بهتر است بر اساس فرم گردن و صورت شما انتخاب شود. بر حسب اینکه زنجیر طلا هر مدل گردنبندی چه استایل و نمایی روی بدن شما دارد، می توایند طول زنجیر گردنبند را مشخص کنید. د رمدل طوق، زنجیر و گردن آویز کاملا به  قسمت بالایی گردن شما می چسبند.

مدل چوکر مشابه مدل های طوق دار می باشد، با این تفاوت که در قسمت ابتدایی و پایین و گردن قرار می گیریند. در سایر مدل های گردنبند مانند ماتیک، اپرا و ریسمان طول گردنبند طلای سفید بلندتراست و برای مراسم های غیر رسمی مناسب می باشند.

تعیین سایزبندی دستبند طلا

در زمان خرید آنلاین طلا سفید لازم است بدانید که دقیقا چه سایز دستبند طلایی مناسب دست شما می باشد. که بعدها دچرا مشکل نشوید. از یک نوار استفاده کرده و آن را دور پایین تر بخش مچ دستتان بپیچید. سپس بر اساس علامتی که روی نوار زدید؛ ابعاد نوار را اندازه گیری کنید.

درآخر براساس جدول سایزبندی دستبند طلا؛ ابعاد مناسب دستبند مناسبتان را تعیین کنید. به عنوان مثال برای سایز دست 13.5 الی 14.4 دستبند طلا اسمال S)) مناسب می باشد.

چگونگی تعین سایز مناسب سرویس طلا

سایز بندی مناسب سرویس طلا

 

ویژگی های فاکتور خرید طلا معتبر

اگر فاکتور خرید سرویس طلا سفید یا زرد را گم کنید، به دردسر می افتید. دیگر نمی توانید که ثابت کنید که مالک طلا هستید و دیگر نمی توانید طلا را به فروش برسانید. بر روی فاکتور طلا باید وزن دقیق طلا، و عیار تک تک فطعات سرویس طلا ذکر شده باشد.

البته یک راهکار وجود دارد. آن هم اینکه به طلا فروشی که طلا را از آن خریداری کرده اید بروید و تاریخ دقیق روزی که طلا را خریداری کرده اید؛ بگویید. سپس طلا فروشی یک فاکتور المثنی برای شما صادر می کند.

تشخیص  سرویس طلای نو از دست دوم

راهکار دقیق و جدی بریا تشخیص طلا دست دوم از نو وجود دارد. به عبارتی دیگر بهتر است به سراغ فروشگاه طلایی بروید،  که قابل اطمینان باشند. به طور کلی از روی براقیت قفل و ظاهر طلا می توان قضاوت که طلا نو یا دست دوم می باشد. به این دلیل که در اثر استفاده میزان براقیت قفل طلا کمتر شده و بر روی آن خش می افتد.

معایب خرید سرویس طلا به روش سنتی

اگر بخواهیم همچنین طلا را به روش سنتی بخریم؛ مجبوریم علاوه بر طی کردن مصافت زیادی از خانه تا طلا فروشی، زمان زیادی را تلف کنیم. بعد ازآنکه به طلا فروشی می رسیم تازه کار شروع می شود و تازه شروع  به انتخاب سرویس طلای سفید مورد نظر می کنید.

به علاوه اینکه دائما مجبوراید تا از فروشنده درخواست کنید که طلا را از نزدیک به شما نشان بدهد و اینکه از او بخواهید تا طلا را وزن کند و قیمت آن را به شما اطلاع بدهد. در حالی که شما میتوانید با خرید طلا سفید به صورت آنلاین تمام این مشکلات را حل کنید.

مزایای خرید اینترنتی زیورآلات طلا

همه اکنون تکنولوژی به قدری پیشرفت کرده است، که شما می توانید از طریق موبایل، لب تاپ و تبلتی که در اختیار دارید به راحتی آنلاین خرید کنید. شما می توانید از این طریق همه محصولات فروشگاه های طلا فروشی را ببنید و با هم مقایسته کنید.

 خرید اینترنتی زیورآلات طلا

مزایای خرید اینترنتی زیورآلات طلا

افزون بر آن هیچ وقت خسته نمی شوید، که چرا سایت طلا فروشی 24 ساعته در دسترس اند و هر زمان که احساس راحتی می کنید، می توایند به سراغ آنها بروید. از طرفی قیمت تمام شده برای خرید سرویس طلا سفید و زرد به نسبت بیرون ارازان تر است.

قیمت هر سرویس طلا زنانه

به طور کلی قیمت هر سرویس طلا سفید از وزن طلا ضرب در قیمت روز طلا + اجرت ساخت طلا + مالیات محاسبه می شود. هرچه عیار طلا بالاتر باشد کیفیت طلا بهتر است و در نتیجه قیمت بالاتری نیز دارد.

طلاهای تراش کاری شده یا طلا های نگین دار اجرت ساخته بالاتر و به همین تربیت قیمت بلاتری نیز دارند. اگر برای خرید طلا بودجه کمی دارند بازهم می توانید به سراغ خرید سرویس های طلا بیاید. سرویس های ساده طلا سفید و سرویس های که وزن کمتری دارند از قیمت های پایین تری برخوردارند.

نکات مهم در زمینه خرید آنلاین طلا

هنگامی که قصد خرید اینترنتی سرویس طلا را دارید باید به سراغ سایتی بروید که قبال اطمینان و معتبر باشد. یک سایت معتبر اینترنتی باید نماد اعتماد مشتری داشته باشد. شما می توانید از نظراتی که در سایت ثبت شده  نیزاستفاده کنید. پیش از خرید قوانین سایت را به طور کامل مطالعه کنید.

کات در زمینه خریدطلا

توصیه های مهم در خرید آنلاین طلا

سعی کنید در همان ابتدا از طرح و رنگ طلایی که انتخاب کرده اید، مطمئن شوید. تا در صورتی که با مغایرت محصول انتخابی و محصول ارسالی مواجه شدید؛ بتوانید مجدد طلا را تعویض کنید.

حتما همراه با سرویس طلا سفید و زردی که سفارش داید باید فاکتور فروش به همراه مهر طلا فروشی وجود داشته باشد. اگر فاکتور خرید نداشته باشید نمی توانید بعدا طلا را بفروشید.

خرید هدیه طلایی جذاب و ارزنده

یکی از بهترین گزینه ها برای هدیه دادن به خانم ها سرویس طلا سفید زنانه می باشد. این محصول تنوع گسترده ای دارد و شما به راحتی می توانید سرویس مورد پسند عزیزانتان را انتخاب کنید. همچنین دادن هدایای ارزشمند و گران قیمت مثل سرویس طلا سفید زنانه می تواند باعث شود که فرد مقابلتان شما را به یاد بسپارد.

مزیت خرید آنلاین سرویس های طلا

خرید آنلاین ضمن اینکه در زمان شما صرفه جویی می کند، موجب می شود که در ترافیک قرار نگیرید و در هر کجایی از ایران که هستید هر محصول دلخواه ای را انتخاب کنید. همچنین سایت جلوه با حذف واسطه ها این امکان را برای شما فراهم کرده است که یک سرویس طلا را با قیمت مناسب تری خریداری کنید.

سرویس طلا سفید رنگ

خرید آنلاین سرویس طلا سفید

شما می توانید در کمترین زمان ممکن، انواع مدل های سرویس طلا سفید را بازدید کرده و سپس اقدام به خرید آن کنید. ضمنا تمامی محصولات جلوه فاکتور معتبر و ضمانت اصل بودن سرویس را دارند.

سخن پایانی

فروشگاه اینترنتی جواهری جلوه توانسته با ایجاد خدمات آنلاین، لذت ویترین گردی مجازی را به مشتری های خود هدیه دهد. خرید آنلاین به شما این امکان را می دهد که انواع مدل های سرویس طلا سفید را در سراسر ایران ببینید و با هم مقایسه کنید. در آخر شیک ترین مدل های را با بهترین قیمت ها را از سایت جواهری جلوه انتخاب کرده و با اطمینان خرید کنید.

سوالات متداول درباره خرید سرویس طلا سفید
 1. قیمت مالیات سرویس های طلا از چه طریقی محاسبه می شود؟
  مالیات ارزش افزوده بر روی کارمزد طلا کشیده می شود. به همان نسبتی که از میزان کارمزد طلای کم اجرت کاسته می شود؛ از مالیات آن نیز کاسته می شود.
 2. از چه مدل سنگ هایی در ساخت سرویس های طلا سفید استفاده می شود؟
  بر حسب انتخاب مشتری می توان از هر یک از سنگ های یاقوت، زمرد، اوپال، توپاز، آمتیس، تورمالین و… استفاده کرد. البته استفاده از سنگ های ارزان قیمتی مثل آمیتیس در ساخت طلا مرسوم نیست.
 3. وزن کدام مدل از سرویس های طلا سفید از بقیه بیشتر است؟
  چون در هر یک از برش های طلا اغلب از الماس استفاده می شود. سرویس های طلا سفید تراش خورده وزن بالاتری به نسبت سایر نمونه ها دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *