خرید طلا

راهنمای خرید انگشتر طلا

خرید انگشتر طلا

راهنمای خرید انگشتر طلا

خرید انگشتر طلا یک مسئله بسیار مهم می‌باشد که یکی از دغدغه‌های کهک افراد نیز به حساب می‌آید؛ برای خرید انگشتر مناسب برای دست باید به نکاتی توجه داشته باشید که ما در این متن به راهنمای خرید انگشتر طلا به طور کامل پرداخته ایم. به دلیل متفاوت بودن رنگ پوست و سایز انگشتان، انتخاب انگشتر مناسب  از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که در ادامه مطلب راهنمای خرید انگشتر طلا به طور کامل شرح داده شده است.

بعضی از افراد معتقد هستند که انشتر به دست آن‌ها نمی‌آید و یا با استفاده از انگشتر دستانشان جلوه‌ای به خود نمی‌گیرد؛ باید توجه داشته باشید که انتخاب انگشتر مناسب می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر زیبایی دست شما بگذارد..

انگشتر طلا

راهنمای خرید انگشتر طلا

خرید انگشتر طلای جواهر

در حال حاضر جواهرات جایگاه بسیار خوبی در میان مصنوعاتی که از جنس طلا هستند قرار گرفته است، اکنون اکثر انگشترهای عقد، نامزدی و حتی عروسی از سنگ‌های گران بها ساخته شده اند اما باید توجه داشته باشید که مهم ترین نکته برای خرید انگشتر زیبایی آن در دستان شما است.

اکثرا انگشترهای جواهر برای کسانی که انگشتانی تو پر و عریض دارند مناسب می‌باشد. زیرا با استفاده از این انگشترها انگشت جلوه بسیار زیبایی به خود می‌گیرد.

راهنمای خرید انگشتر طلای بدون نگین ارزان

انگشترهای طلای بدون نگین معمولا شبیه به یک رنگ ساده هستند و یا در طراحی‌های ظریف و ساده ساخته شده اند، به دلیل استفاده نشدن از هیچگونه نگین قیمتی در این مدل از انگشتر قیمت آن‌ها نسبتا به صرفه و مناسب می‌باشد.

ما در سایت جلوه انواع انگشترهای طلای ارزان را موجود کرده ایم تا شما عزیزان بتوانید به راحتی انگشترها را مشاهده کرده و با خیال راحت به خرید انگشتر مدنظرتان بپردازید.

انگشتر طلای ساده

انگشتر طلای بدون نگین

انگشتر مناسب برای انگشتان کوتاه

بهترین انگشتر برای افرادی که انگشتان کوتاهی دارند، انگشترهای لوزی شکل می‌باشد. انگشترها دارای اشکال هندسی هستند. اکثرا انگشتان شما را بلند تر و زیبا تر نشان می‌دهند. البته باید توجه داشته باشید استفاده از انگشترهایی که دارای جواهرات بزرگی هستند برای دستان کوتاه مناسب نمی‌باشد.

انگشتر برای انگشتان کشیده و باریک

انگشتان کشیده  باریک به خودی خود دارای زیبایی چشمگیری هستند و استفاده از انگشترها ظریف و باریک برای افزایش جلوه انگشتان باریک بسیار مناسب می‌باشد؛ انگشترهایی که دارای نگشن‌های بسیار بزرگ و برجسته هستند برای انگشترهای باریک چندان زیبا نمی‌باشد.

انگشتر برای انگشتان کشیده

انگشتر مناسب برای انگشت های باریک

اهمیت سایز انگشتر طلا

یکی از نکاتی که در انتحاب و خرید انگشتر طلا داری اهمیت بسزایی است، سایز انگشتر طلا می‌باشد. باید توجه داشته باشید که برای انتخاب انگشتر نباید انگشترهای تنگ و یا بسیار بزرگ را برای انگشتانتان انتخاب نماییدو زیرا این امر باعث از بین رفتن جلوه و زیبایی انگشتر طلا می‌شود.

انگشترهایی که بزرگ تر از سایز انگشتان شما هستند دائما در حال چرخیدن هستند و امکان گم شدن آن‌ها بسیار بالا است، همچنین انگشترهای تنگ نیز روی انگشتان شما جا می‌اندازد و گاهی ممکن است باعث تورم انگشتان دست بشود.

راهنمای انتخاب رنگ انگشتر طلا

انتخاب رنگ مناسب انگشتر و توجه به رنگ پوست می‌تواند در انتخاب شما تاثیر مثبت بجا بگذارد؛ سلیقه و سبک پوشش افراد نیز یکی از نکات مهم در هنگام انتخاب سایز انگشتر است و بهتر است بدانید که طلاهای سفید برای اکثر پوست‌ها مناسب می‌باشد و از طلای زرد می‌توان برای افرادی که دارای پوست سفید و برنزه هستند استفاده کرد.

طلای‌های رزگلد نیز برای افراد سبزه و سفید پوست بسیار چشمگیر می‌باشد که همین امر باعث شده تا انتخاب رنگ مناسب یکی از مهم ترین راهنمای خرید انگشتر طلا باشد.

انگشتر طلای زیبا

انتخاب رنگ انگشتر مناسب

بررسی قیمت انگشتر طلا

یکی از سوالات متداول افراد در مورد قیمت انگشتر طلا است که باید توجه داشت باشید که نکات بسیار زیادی وجود دارد که در قیمت انگشتر طلا تاثیر می‌گذارد. در ادامه چند مورد از آن را برای شما شرح داده ایم:

 • وزن انگشتر طلا
 • عیار استفاده شده در انکشتر
 • نگین و سنگ بکار رفته در انگشتر طلا
 • دست دوم بودن یا نو بودن طلا
 • اجرت ساخت طلا ساز
 • قیمت روز طلا

تفاوت انگشتر طلا و بند انگشتی

در این چند سال اخیر استفاده از انگشترهای بند انگشتی در میان جوانان بسیار رایج و محبوب شده است، به طور کلی بند انگشتی‌ها سایز بسیار کوچکی داند و بر روی بند دوم انگشت دست قرار می‌گیرند.

همانطور که می‌دانید انگشتر طلا باید کاملا اندازه انگشت دست باشد و در بسیاری از مواقع از این دو نوع انگشتر در کنار یکدیگر استفاده می‌کنند، همین امر باعث درخشش و زیبایی انگشتان دست می‌شود.

انتخاب پایه انگشتر مناسب

یکی از نکاتی که باید در هنگام خرید انگشتر طلا به آن توجه بسیار زیادی داشته باشید، پایه انگشتر است. به طور کلی انگشترها دارای پایه‌های بسیار زیادی هستند که هر کدام از آن‌ها از زیبایی خاص خود برخوردار می‌باشند. در ادامه چند مورد از پایه‌های مناسب انگشتر طلا را معرفی کرده ایم:

 • پایه چنگه ای
 • انگشتر با پایه خوشه ای
 • پایه لنگشتر طلا کنالی
 • پایه دیواره دارد انگشتر
 • پایه انگشتر تراز
 • پایه مهره ای انگشتر طلا
راهنمای خرید انگشتر طلا

انگشتر زیبای رینگ طلا

سوالات متداول راهنمای خرید انگشتر طلا

 1. در هنگام خرید انگشتر طلا باید به چه نکاتی توجه کرد؟
  برای خرید انگشتر طلا باید به نکاتی همچون سایز انگشتر طلا، قیمت انگشتر، مدل انگشتان دست، رنگ انگشتر طلا و پایه مناسب انگشتر دقت نمایید.
 2. چه نکاتی بر روی قیمت انگشتر طلا تاثیر می‌گذارد؟
  مهم ترین نکته‌ای که می‌تواند بر روی قیمت انشگشتر طلا تاثیر بسیار زیادی بگذارد شامل وزن انگشتر طلا، دوست دوم و یا نو بدون انگشتر، اجرت ساخت، نگین استفاده شده در انگشتر وعیار طلا می‌باشد.
 3. تفاوت انگشتر جواهر با انگشتر بدون نگین چیست؟
  به طور کلی انگشترهای جواهر دارای سنگ‌های گران بها و قیمتی هستند و از قیمت نسبتا بالایی نیز برخوردار می‌یاشند اما انگشترهای طلای بدون نگین معمولا به صورت رینگ دیده می‌شوند که دارای طراحی‌های ساده‌ای هستند.
 4. برای خرید انگشتر عروسی به چه نکته ای باید توجه کرد؟
  یکی از حساس ترین خریدهای عروسی، خرید انگشتر طلا است که اکثرا بسیاری از انشکترهای عقد و عروسی به صورت جواهرات می‌باشند؛ مهم ترین نکته‌ای که در هنگام خرید انگشتر عروسی باید به آن توجه داشته باشید زیبایی انگشتر در دستان شما است که این اکر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *