خرید طلا, طلا و جواهر

انگشتر طلا متناسب با فرم دست

انگشتر طلا متناسب دست شما کدام است؟ در سایت جواهری جلوه

انتخاب انگشتر طلا متناسب دست

انگشتر طلا یکی از محبوبترین زیورآلاتی که به دست شما زیبایی خاصی می بخشد. زرق و برق خاص این انگشتر ها آنها را به یک جواهر لوکس و جذاب تبدیل می کند. استفاده از جواهرات قوانین مخصوص به خودش را دارد. اطلاع از این قوانین به شما کمک می کند تا بتوانید انگشتر طلا متناسب دست، خود را انتخاب کنید.

اگر انگشتری که انتخاب می کنید تناسب کافی با فرم دست شما را نداشته باشد؛ ایراد های دستتان بیشتر به چشم می آید. دانستن نکات استفاده صحیح از انشگتر طلا ضمن زیبا تر جلوه دادن دست شما، برخی از عیب های جزئی دستتان را نیز می پوشاند.

تناسب فرم انگشتر با سن فرد خریدار

در زمان انتخاب انگشتر طلا متناسب دست تان، باید سن خودتان را در نظر بگیرید. برای مثال بهتر است خانم ها جوان از حلقه های نازک طلا با سنگ های ریز را انتخاب نمایند. اما برای خانم های مسن تر بهتر است از انگشتر های پهن استفاده شود. حلقه ها بزرگ با سنگ های درشت موجب می شوند؛ تا چین و چروک های روی دست کمتر جلبه توجه کنند.

انگشتر طلای سفید

تناسب فرم انگشتر با سن خریدار

علاوه بر انگشتر های ساده حلقه که متناسب با دست آقایان می باشند؛ انگشتر هایی ساخته شده از طلا سفید نیر با دست آنها همخوانی دارد.

انتخاب صحیح انگشتر طلا متناسب دست

انگشتر متناسب با فرم دست کوچک

اگر دست کوچکی دارید بهتر است انگشتری را انتخاب کنید که ابعاد خیلی بزرگی نداشته باشد. انگشتر هایی که نگین های گرد،بیضی و قلبی شکل دارند نیز با فرم دست شما همخوانی دارد. نگین های برش خورده نیز برای این فرم دست مناسب می باشد.

انگشتر طلا

انگشتر طلای متناسب با فرم دست کوچک

حلقه طلا متناسب با دست های بزرگ

انتخاب انگشتر های درشت و پرجزئیات را به کسانی که دست های بزرگی دارند پیشنهاد می کنیم. هر چه  انگشتر بزرگتری را انتخاب کنید دست شما جذاب تر به نظر می رسد.

تناسب فرم انگشتان با مدل انگشتر

 • برای بلندتر جلوه دادن انگشتان کوتاهتان، انگشتر با نگین های تخم مرغی، گلابی و بیضی شکل بسیار مناسب می باشد.
 • حلقه ها نازک انگشتان را باریک و بلند تر جلوه می دهند.
 • استفاده از دو انگشتر در یک انگشت موجب بلند تر به نظر رسیدن انگشتان می باشد.
 • برای انگشتان بلند حلقه های پهن می توانند مکمل خوبی باشند.
 • اگر انگشتان خیلی بلندی دارید، حلقه های ظریف بدون نگین با دست شما تناسب خوبی برقرار می کنند.
 • انگشتر متناسب با دست هایی که انگشتان قلمی ای دارند، انگشتر طلایی است که نگین های درشتی نداشته باشد.
 • برای انگشتان پهن حلقه ای را انتخاب کنید، که بخشی از انگشت را به طور کامل کاور کند.
 • انگشتر طلا متناسب با دست های پهن که انگشتان پهنی نیز دارد، انشگتر هایی می باشند که نگین ها خیلی درشتی دارند.

انتخاب رنگبندی انگشتر بر اساس تناژ پوست

همخوانی تناژ رنگ پوست موجب می شود تا جلوه ی وسیله زینتی دست شما بیشتر و درخشنده تر شود. رنگ انگشتر متناسب با دست کسانی که پوست سردی دارند، رنگ سفید می باشد. از طرفی دیگر طلای زرد برای کسانی که پوست تیره تری دارند؛ گزنیه مناسب تری می باشد.

برای تشخیص تناژ پوستتان کافی است تا دستتان را زیر نور طبیعی آفتاب نگه دارید. سپس رنگ رگ ها دستتان را ببینید. اگر رگ های دستتان به سمت رنگ آبی یا بنفش متمایل می شدند، شما رنگ پوست سردی دارید. اما اگر رگ هایتان سبز باشد، یعنی پوست گرمی دارید.

پوست کسانی که رگ هایشان آبی و در برخی از بخش ها سبز دیده می شود پوست خنثی به حساب می آید. تقریبا می توان گفت که این افراد محدوددیتی در انتخاب رنگ طلا ندارد. همچنین انگشتر های رزگلد تقریبا با تمام تناژ های پوستی همخوانی دارند.

انتخاب رنگبندی انگشتر

انتخاب رنگبندی انگشتر بر اساس تناژ پوست

سخن پایانی

سایت جواهری جلوه انواع مدل های انگشتر طلا متناسب با فرم دست شما را در سایت خود برای فروش گذاشته است. شما می توانید با مراجعه به این سایت از بین انواع مدل های انگشتری که در این سایت وجود دارد؛ بهترین مدلی را که تناسب بیشتری با دست شما دارد را با بهترین قیمت ها خریداری کنید. جواهری جلوه برای آسان تر کردن خرید طلا شما امکان خرید انترنتی را برای شما فراهم کرده است.

سوالات متداول درباره انگشتر طلای متناسب با فرم دست هر فرد
 1. انداختن انگشتر در انگشت کوچک مردان چه مفهومی دارد؟
  انداختن انگشتر در انگشت کوچک دست آقایان نشان ای از قدرت می باشد. از طرفی دیگر انداختن انگشتر در این انگشت، نمادی از داشتن جایگاه اجتماعی بالا می باشد.
 2. اندازه پهنای یک انگشتر طلا باید چقدر باشد؟
  دقت داشته باشید که انگشتر به منظور پوشاندن کل بند انگشت طراحی نشده است. به همین خاطر رکاب انگشتر باید به قدری باشد که مفصل انگشت در آن آزاد باشد.
 3. برای کسانی که انگشتان پهن دارند، چه مدل نگین انگشتری مناسب است؟
  انگشترهایی که نگین بزرگ بیضی، تخم مرغی و مستطیلی شکل دارند گزینه مناسبی برای باریک تر جلوه دادن انگشتان پهن می باشند.
 4. چه رنگ نگینی با تناژ پوستی شما تناسب دارد؟
  نگین های روشن با رنگ سرد سبز یا بنفش برای پوست های سرد مناسب است. نگین های خاکی، قهوه ای، زرد، یا حتی رنگ فیروزه ای با تناژ های پوست گرم تناسب دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *