خرید طلا, طلا و جواهر

انواع مدل های مختلف دستبند طلا مردانه

دستبند طلا مردانه

دستبند طلا مردانه

دستبند طلا یکی از زیورآلاتی است که در بین خانم ها و آقایان بسیار پرطرفدار و محبوب است. بدون شک انتخاب یک دستبند طلا مردانه مناسب و شیک، استایل و ظاهر شما را تکمیل می کند. برای انتخاب یک دستبند مناسب باید رنگ پوست خود، انتخاب درست سایز و اندازه دستبند و خیلی از موارد دیگر را در حین خرید دستبند طلا در نظر داشته باشید. این نکته را فراموش نکنید که خرید دستبند طلا برای آقایان نسبت به خانم ها کمی دشوار است. پس در انتخاب دستبند باید توجه کافی را داشته باشید. امروزه دستبند طلا برای آقایان مدل های مختلفی دارد. در ادامه این مطلب با انواع دستبند طلا آشنا خواهید شد.

انواع دستبند مردانه طلا

همانطور که میدانید دستبند های مختلفی امروزه در بازار قرار دارد. در ادامه با انواع دستبند های محبوب و پرطرفدار در بین آقایان آشنا خواهید شد.

 • دستبند های چرمی با پلاک طلا
 • دستبند طلا مدل بافت
 • دستبند مهره و طلا
 • دستبند طلا مدل زنجیری
 • دستبند طلا با سنگ زینتی
دستبند طلا مردانه

دستبند طلا مردانه زنجیری

بریسلت مدل زنجیری طلا

این مدل از دستبند طلا مردانه مناسب استایل های رسمی می باشد. اگر قصد دارید در کنار این دستبند از زیورآلات دیگر و یا ساعت استفاده کنید بهتر است، مدل های سنگین و پرزرق و برق انتخاب نکنید. این مدل از دستبند در بین آقایان بسیار پرطرفدار است.

دستبند های چرمی با پلاک طلا

از این مدل دستبند می توانید در طول روز و در مکان های مختلفی استفاده کنید. پلاک استفاده شده در این دستبند ها مدل های بسیار متنوعی دارد. بدون شک دستبند طلا مردانه مدل چرمی استایل شما را کامل می کند. به طور کلی این مدل از دستبند ها برای هدیه دادن بسیار مناسب است.

دستبند مدل بافت طلا

این مدل از دستبند طلا کاملا شبیه به دستبند های چرمی می باشد. پلاک این مدل از دستبند ها نیز مدل های مختلفی دارد. این طرح از دستبند مورد استقبال خیلی از مردان و پسران قرار گرفته است.

بریسلت مهره و طلا

همانطور که میدانید مهره و سنگ متولدین هر ماه ویژگی و خواص خاصی را به همراه دارد. خیلی از افراد علاقه دارند علاوه بر طلا در دستبند از این سنگ ها و یا مهره ها نیز استفاده شده باشد. بنابراین این مدل از دستبند طلا انتخاب خوبی برای این افراد می باشد.

دستبند مهره و طلا

دستبند مهره و طلا مردانه

دستبند با سنگ زینتی و طلا

این مدل از دستبند طلا به همراه سنگ های زینتی جلوه خاصی را به دستان شما می دهد. سنگ هایی که در دستبند طلا مردانه بیشتر استفاده می شود شامل سنگ فیروزه، حدید، عقیق و سنگ های مشکی است. این طرح از دستبندها در بین مردان بسیار محبوب و پرطرفدار است.

نکات مهم برای خرید Men’s-gold-bracelet

اگر قصد خرید دستبند طلا برای خود و یا دیگران را دارید فراموش نکنید یک سری نکات در حین خرید دستبند باید در نظر داشته باشید. تا دستبندی که انتخاب می کنید ظاهر خاصی را به استایل شما بدهد.

 • قبل از خرید بدانید دستبندی که می خواهید انتخاب کنید برای چه استایلی مد نظر دارید. اگر برای استایل های رسمی قصد خرید دارید بدون شک انتخاب دستبند های زنجیری و یا سنگ های زینتی بهترین انتخاب است. همچنین انتخاب دستبند های بافتی و یا چرمی برای استایل های اسپرت و یا روزانه انتخاب مناسبی است. پس در هنگام خرید این موضوع را در نظر داشته باشید.
 • قدم بعدی که بسیار اهمیت دارد اندازه و سایز درست دستبند می باشد. حتما قبل از خرید سایز مچ دستتان را اندازه بگیرید تا دستبندی که انتخاب میکنید مناسب سایز دستتان باشد.
 • برای خرید دستبند رنگ پوستتان را در نظر بگیرید. اگر رنگ پوست شما سفید است از رنگ های سفید و نقره ای استفاده کنید. همچنین اگر رنگ پوستتان سبزه است از رنگ زرد استفاده کنید.
 • برای خرید دستبند طلا مردانه بهتر است دستبند های ساده را انتخاب کنید.
 • در هنگام خرید توجه داشته باشید اگر دستان لاغری دارید سعی کنید دستبند مناسب انتخاب کنید و به هیچ عنوان سراغ دستبند های پهن نروید. همچنین اگر دستان شما کمی چاق تر است از دستبند های سایز بزرگ و پهن استفاده کنید.
خرید دستبند آقایان طلا

نکات خرید دستبند آقایان طلا

سخن پایانی

در این مطلب همانطور که گفته شد برای خرید دستبند طلا مردانه یک سری نکات مهم و اساسی از قبیل انتخاب سایز دست، رنگ پوست و استایل را باید در نظر داشته باشید. تا دستبندی که می خواهید انتخاب کنید مناسب با دستتان باشد. دستبند طلا برای آقایان مدل های مختلفی دارد. که در این مطلب با پرطرفدار ترین آنها آشنا شدید. بهتر است برای خرید دستبند طلا برای آقایان مدل های ساده را انتخاب کنید چرا که دستبند های شلوغ و پرزرق و برق برای آقایان مناسب نمی باشد.

سوالات متداول مدل های مختلف دستبند مردانه طلا

 1. در هنگام خرید دستبند طلا برای آقایان چه نکاتی را باید در نظر داشت؟
  انتخاب دستبند برای آقایان نسبت به خانم ها کمی دشوار تر است. برای خرید دستبند طلا برای آقایان یک سری نکات از قبیل در نظر داشتن رنگ پوست، سایز و اندازه مناسب دستبند، در نظر داشتن استایل و خیلی از موارد دیگر را باید در نظر داشته باشید.
 2. برای استایل و تیپ های اسپرت انتخاب کدام مدل از دستبند ها مناسب است؟
  اگر قصد دارید در طول روز از دستبند استفاده کنید و یا استایل شما بیشتر اسپرت است. بدون شک انتخاب دستبند های چرمی و بافت بهترین انتخاب است.
 3. در دستبند های سنگی زینتی بیشتر از چه مدل سنگ ها استفاده می شود؟
  این مدل از دستبند های طلا به همراه سنگ های زینتی جلوه خاصی را به دستان شما می دهد. در این مدل از دستبند ها بیشتر از سنگ های فیروزه، حدید، عقیق و سنگ های مشکی استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *