خرید طلا, خرید کادو

گوشواره میخی شیک

گوشواره میخی طلا

گوشواره میخی طلا

گوشواره میخی طلا از سال 1920 وارد صنعت جواهر سازی شده است. این محصول دارای مدل ها مختلفی از مجلسی تا فانتزی می باشد. این محصول از محبوب ترین مدل ها به شما می رود. که می تواند همراه با استایل های کژوال با یک جین ساده و یا استایل های مجلسی همراه با یک لباس شب مورد استفاده قرار بگیرد. برخی از مدل های گوشواره میخی شیک با سنگ های قیمتی و مروارید ها تزئین می شود.

انواع گوشواره میخی

 • گوشواره میخی مروارید
 • گوشواره میخی طلا با طرح اشکال هندسی
 • گوشواره با سنگ های قیمتی
 • گوشواره میخی با طرح های فانتزی
گوشواره میخی

گوشواره میخی شیک

نکات خرید گوشواره میخی

وزن گوشواره طلا

یکی از مهمترین فاکتور هایی که باید در خرید گوشواره میخی طلا به آن توجه کنید، وزن طلا می باشد. وزن طلا نباید از یک حد متعادلی بالاتر باشد. چون در این صورت به گوش فشار مضاعف وارد شده و نرمی گوش دچار کشیدگی می شوند. این کشیدگی ضمن ایجاد درد می تواند زخم هایی را ایجاد که با گذر زمانی عفونی می شوند.

خوشبختانه گوشواره میخی طلا چون از نرمی گوش آویزان نیست؛ فشاری به گوش وارد نمی کنند.

عیار آلیاژ طلا

طلای خالص بسیار نرم است و در اثر ضربه به راحتی دچار تغییر شکل می شود. از این رو اغلب طلا را با فلز های دیگر ترکیب می کنند. عیار طلا نشان می دهد که چند درصد از این زیوری که خریده  اید از طلای خالص تشکیل شده است. هر چه این عدد به 24 نزدیکتر شود، ارزش طلا بالاتر می رود. اغلب گوشواره میخی شیک موجود در بازار از طلای 18 عیار ساخته شده اند.

وجود حساسیت به فلز

همانطور که در مطلب بالا نیز به آن اشاره کردیم آلیاژ طلا تلفیقی از طلا با فلزاتی همچون نقره، مس و… تولید می شوند. اگر به فلز خاصی حساسیت دارید حتما از فروشنده از جنس آلیاژ طلا پرسش کنید.

تناسب گوشواره با چهره و استایل شما

لازم است تا برای ست کردن گوشواره میخی شیک با ظاهر و استایلتان را با موارد زیر توجه کنید:

هماهنگی گوشواره با فرم هندسی صورت

هنگامی که می خواهید یک گوشواره بخرید باید به فرم هندسی صورتتان دقت داشته باشید. برای صورت های بیضی شکل گوشواره میخی طلا بسیار مناسب هستند. به طور کلی برای صورت های باریک و کشیده بهترین گزینه استفاده از گوشواره های میخی محسوب می شود. گوشواره های میخی صورت این افراد را تو پر تر نشان می دهد.

گوشواره میخی گرد

گوشواره میخی گرد طلا

مچ شدن رنگ طلا با رنگ پوست

رنگ پوست افراد با یکدیگر متفاوت است. برای تشخیص رنگ اصلی پوستتان به رنگ های روی مچ دستتان نگاه کنید. اگر رگ هایتان را به رنگ بنفش می بینید یعنی پوست شما تن پوست سردی دارد. از این رو بهتر است از طلای سفید رنگ استفاده کنید.

اما اگر رگ هایتان را به رنگ سبز می بینید این یعنی تناژ رنگی پوست شما گرم است. لزا از گوشواره میخی طلا با رنگ طلایی استفاده کنید. طلای رزگلد تقریبا با هر تناژ پوستی مچ می شود.

تاثیر بلندی طول گردن در انتخاب گوشواره

اگر گردن کوتاهی دارید از گشواره ها آویز بلند استفاده نکنید. چون این گوشواره گردنتان را کوتاه تر نیز نشان می دهند. بهتر است افرادی که گردن کوتاهی دارند از گوشواره میخی استفاده کنند. می توان گفت که تقریبا محدودیتی انتخابی برای افرادی که گردن بلندی دارند وجود ندارد.

تطابق استایل پوشش با گوشواره

گوشواره های میخی انواع مختلفی دارند. لازم است تا در زمان خرید به استایل کلی پوشش تان نیز توجه کنید. برای سبک های کژوال و اسپرت گوشواره میخی را انتخاب کنید که ساده هستند. اما برای استایل های مجلسی بهتر است از گواره های میخی را انتخاب کنید که علاوه بر اینکه اندازه بزرگتری دارند. طراحی خاص تری نیز داشته باشند.

خرید هدیه طلایی شیک

یکی از بهترین گزینه ها برای خرید هدیه؛ گوشواره میخی طلا هستند. شما می توانید این زیور را برای هر سن و سالی بخرید. طلا هدیه دادن به دیگرن میتوان نشان دهد که تا چه اندازه شما به آن فرد اهمیت می دهید.

گوشواره میخی شیک

گوشواره میخی گل شیک

سخن پایانی

شما می توانید با هر سبک و سلیقه که دارید گوشواره میخی شیک طلا مورد نظرتان را در سایت جلوه پیدا کنید. تمامی محصولات جلوه دارای خدمات گارانتی می باشند.

سوالات متداول درباره گوشواره طلا شیک
 1. چگونه مدل هندسی فرم صورتمان را تعیین کنیم؟
  روبه رو آینه بایستید و سپس دور تا دور اطراف صورتتان را با یک ماژیک در آینه خط بکشید. سپس قضاوت کنید که شکلی که کشید مشابه کدام یک از اشکال هندسی می باشد.
 2. چرا باید برا ی صورت های کشیده از گوشواره های میخی استفاده کرد؟
  چون گوشواره های بلند صورتتان را کشیده تر می کنند. این عمر تعادل کلی صورت را بهم میزد. از این رو بهتر است تا از گوشواره هایی استفاده شود که که کوتاه هستند. گوشواره کوتاه مثل گوشواره های کلیپسی یا میخی می باشند.
 3. قیمت گوشواره میخی به چه عواملی وابسته است؟
  مهمترین فاکتورهای اثر گذار روی قیمت گوشواره طلا، عیار و وزن طلا می باشد. گوشواره هایی که با سنگ های قیمتی دیزاین شده ند قیمت بالاتری به نسبت سایر مدل ها دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *