خرید طلا, طلا و جواهر

دستبند چرمی طلای زنانه

دستبند چرمی طلای زنانه

دستبند چرم زنانه طلا

دستبند چرمی یک اصالت کهن و ایرانی دارد. این زیور همچنان بر جایگاه ویژه ی خود از قدیم تا به الان باقی مانده است. دستبند چرمی طلای زنانه یک انتخاب بسیار لوکس برای جوانان می باشد. زمانی که چرم با طلا ترکیب می شود طرح های بی نظیری خلق می شود که مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفته است. دستبند های چرمی اشکال و طراحی های خاص خودشان را دارد. شما می توانید با هر سلیقه ای که دارید بهترین مدل مورد نظرتان را برای خودتان خریداری کنید.

انواع دستبند چرمی طلا

دستبند های چرمی در انواع مدل های مختلف ساخته می شوند. هر یکی از طراحی ها طرفداران ویژه خودش را دارد. در اینجا به برخی از محبوبترین و پرطرفدارترین مدل های دستبند چرمی طلای زنانه مد روز می پردازیم.

 • دستبند چرمی زنجیری
 • دستبند چرمی طلا النگویی
 • دستبند چرمی طلای مچ دست
 • دستبند چرمی آویز طلا دار
 • دستبند چرمی طلای مرواریدی
 • دستبند چرمی حروف یا اسم
 • دستبند مشاغل خاص
 • دستبند فانتزی با طراحی قلب و فوراور و…
 • دستبند چرمی طلا و مهره
 • دستبند طلای نماد ماه تولد

Gold Leather Bracelet زنجیری

در این مدل از دستبند، طلا ها به صورت زنجیر در کنار هم بافته می شود. سپس بر روی چرم نصب می شوند. برای جذاب کردن این مدل ها اغلب از چرم های زنجیری و بافت شده استفاده می شود. این مدل همیشه جذابیت خاص خودش را حفظ می کند. همواره طرفداران خاص خودش را دارد.

دستبند چرمی طلا

دستبند چرمی زنجیری

برای ظریف تر جلوه دادن مچ دستتان بهتر است دستبند چرمی طلای زنانه را بخرید که بر روی قطعه کوچکی از طلای به هم بافته شده روی آن قرار گرفته است. در ضمن چرم و طلا باید با هم همخوانی داشته باشد. یعنی برای زنجیر طلای زرد از چرم قهوه ای و برای طلای سفید از چرم ها مشکی و سورمه ای استفاده شود. البته اگر قصد خرید این دستبند را برای نوجوانان دارید می توانید چرم با رنگ های شاد تر را انتخاب کنید.

دستبند چرمی النگویی

چرم این نوع از دستبند به حالت دایره ای و النگویی می باشد. در قسمت بالایی این دستبند، طلا نصب می شود. این دستبند معمولا به قدری پهنا دارند که کامل روی مچ دست را می پوشانند. از این رو جایگزین مناسبی به جای النگو های طلا هستند. دست کردن النگو بسیار دشوار است. درحالی که به راحتی می توانید با باز و بسته کردن یک قفل کوچک این دستبند ها را از دستتان خارج کنید. به علاوه اینکه معمولا طراحی ها النگو قدیمی شده اند و دیگر محبوبیت خود را پیش جوانان از دست داده اند.

دستبند چرمی آویز طلا دار

این دستبند علاوه بر تکه چرم زیرین به پلاک طلای بر روی سطح آن نیز نیاز دارد. آویز های این دستبند می توانند هر مدلی داشته باشند. در کنار این دستبند ها اغلب از مهره های سنگ ای برای جذاب تر کرد آن استفاده می شود. برخی از مدل های این دستبند به گونه ای طراحی می شوند که دو تکه طلا روی آنها قرار می گیرد. یکی به چرم اتصال می یابد و دیگر به کناره ها ی چرم اتصال پیدا می کنند.

 Leather Bracelet مچ دست طلایی

این دستبند جزو ساده ترین مدل های دستبند چرمی طلای زنانه محسوب می شوند. این چرم ها یک تیکه نوار چرمی هستند که با تکه های طلا تزئین می شوند. این دستبندها دو مدل کلی دارند. مدل اول دستبند هایی که دقیقا با اندازه مچ دست فیکس می شوند.  در نوع دیگر آن طول دستبند به قدری بلند است که تا چندین دور، حول دست می چرخد.

دستبند چرمی طلا

دستبند چرمی طلای مچ دست

دستبند چرمی مروارید

با اطمینان می توان گفت که دستبند های طلای مروارید خاص ترین مدل های طلا محسوب می شوند. مروارید به نوبه خودش ارزش دارد. اما وقتی در کنار طلا قرار می گیرد ارزش اش چندین برابر می شود. طلا و مروارید با نخ ها خاصی به هم جوش می خورند و روی چرم نصب می شوند.

علت محبوبیت Gold Leather Bracelet

 • اشکال متنوع و مدرن
 • تولید شده از طلای 18 عیار
 • طراحی های هنرمندانه
 • قیمت مناسب
 • ست شدن با هر استایلی
 • کیفیت بسیار بالا
 • امکان حکاکی روی طلای آن
 • کاربرد زیاد روزانه

قیمت دستبند چرمی طلا

قیمت هر طلایی به دو عامل اصلی وابسته است . یکی عیار طلا و دیگری گرم طلا می باشد. اغلبت دستبند چرمی طلای زنانه از طلای 18 عیار ساخته می شوند. هر چقدر که گرم طلا بالاتر برود به همان نسبت نیز قیمت تمام شده دستبند نیز بالاتر می رود.

دستبند چرمی طلا

دستبند چرمی آویز دار

سخن پایانی

می توانید با مراجعه به سایت جواهری جلوه از جدیدترین مدل های دستبند چرمی طلای زنانه بازدید بفرمایید. جواهری جلوه برای هر سبک و سلیقه ای که دارید دستبند چرمی طراحی و تولید کرده است.

سوالات متداول درباره دستبند چرمی طلای زنانه
 1. چگونه می توان بر جذابیت دستبند چرمی طلا افزود؟
  می توانید با استفاده از دو تا دستبند چرمی در کنار یکدیگر زیبایی هر کدام را افزایش دهید. به علاوه اینکه می توانید از دستبند های چرمی در هر دو دستتان یا پشت ساعتتان استفاده کنید که این هم کمک شایانی به افزایش جذابیت مچ دستتان می کنند.
 2. دستبند چرمی طلا را چگونه با هم ست کنیم؟
  یکی از مزیت های این دستبند ها در این است که به خوبی با هر استایلی ست می شوند. بهتر است برای استایل های خیلی رسمی از طلای زرد در کنار چرم قهوه ای استفاده کنید. اما برای استایل های اسپرت استفاده از چرم های رنگی یا مشکی مناسب تر اند.
 3. دستبند چرمی پلاک دار مناسب تر است یا آویز دار؟
  این مسئله به کاربرد دستبند برای کسی که برای آن دستبند را خریده اید بستگی دارد. اگر شخص قراره است روزانه از دستبند استفاده کند بهتر است دستبند پلاک دار باشد. اما اگر شخص قرار از آن در مجالس استفاده کند بهتر است طلا از زرق و برق بیشتری برخوردار باشد و طلا آن آویز دار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.