ارسال سفارشات:

کلیه محصولات سفارش داده شده توسط همراهان و مشتریان عزیز، قبل از ارسال بوسیله گروه کنترل کیفیت شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه)، بررسی، کنترل و پس از اخذ تاییدیه از مسئول مربوطه در خصوص سلامت کامل کالا، نسبت به ارسال آن  اقدام می گردد. کلیه محصولات طبق استاندارد های تعریف شده و در بسته بندی ایمن به مشریان عزیز تحویل می گردد.  همراهان و سفارش دهنده ها در زمان تحویل محصولات بایستی بسته بندی و خود محصول را کنترل و پس از اطمینان از سالم بودن،  کالا را دریافت و در قبال آن رسید را تائید نمایند. بدیهی است درصورت مشاهده هرگونه مشکل و یا عدم انطباق محصول مورد نظر با سفارش ثبت شده و همچنین بسته بندی محصول اعم از پاره گی، خمیدگی و شکسته شدن بسته بندی که نشانه وجود و بروز مشکلات احتمالی در محصول باشد، از دریافت و تحویل گرفتن محصول خودداری و این موضوع را به بخش خدمات پس از فروش سایت شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) اطلاع داده و پیگیری های لازمه را انجام دهد. لازم به ذکر است در صورت تائید و امضاء رسید دریافت محصول توسط مشتری، صحت کالای ارسالی توسط مشتری تایید و به تبع آن حق هرگونه ادعایی بعدی از وی سلب می گردد.

روش ارسال:

*** هزینه ارسال محصولات شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) در تهران و برای سایر استان ها و شهرستان ها از طریق پست رایگان می باشد***

ارسال محصولات شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) با توجه به شهر منتخب همراهان و مشتریان عزیز برنامه ریزی شده است که در سطح شهر تهران توسط پیک و پست پیشتاز و در سطح شهرستان های کشور توسط پست پیشتاز یا تیپاکس (همراه با بیمه نامه اختصاصی) می باشد. بدیهی است درصورت ارسال با پست پیشتاز، همراهان  و مشتریان عزیز با مراجعه به وب سایت رسمی اداره پست ایران، می توانند مرسوله خود را تا دریافت پیگیری نمایند. بدیهی است هزینه ارسال مرسولات توسط پست برعهده شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) می باشد. لازم به ذکر است هزینه ارسال مرسولات کلانشهر تهران و سایر مناطق کشور توسط پیک بر عهده خریدار خواهد بود. دریافت محصول توسط مشتری،  به منزله تائید صحت کالای ارسالی توسط مشتری بوده و به تبع آن حق هرگونه ادعایی بعدی از وی سلب می گردد.

مدت زمان تحویل

شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) در راستای مسئولیت پذیری و پاسخگویی و به منظور ارائه خدمات مطلوبتر به همراهان و مشتریان عزیز خود، تمام محصولات ارسالی از طریق پیک را در سطح شهر تهران را حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری در اختیار مشتریان قرار دهد. همچنین سفارش محصولات همراهان و مشتریان ساکن در سایر شهرستان های کشور، حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری برای آنها ارسال خواهد شد و سپس حداکثر طی ۶ روز کاری بدست همراهان و مشتریان عزیز خواهد رسید .