معرفی شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه)

شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) به مدیریت سرکارخانم زهرا آل محمد به اتکای بیش از ۱۰ سال تجربه حرفه‌ای در زمینه خرید و فروش طلا و جواهر مفتخر است با تحلیل آسیب شناسانه از محدودیت ها و نقاط ضعف و بهره گیری حداکثری از پتانسیل ها و نقاط قوت و با رویکردی نوین در خصوص طراحی، تولید، فروش و مشاوره‌ تخصصی خدماتی ارائه نماید. شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) نه صرفا بنگاه اقتصادی (تسهیل خرید و فروش کالا) بلکه به عنوان باشگاه اجتماعی- فرهنگی (ارائه آموزش تخصصی، آگاهی بخشی و توانمندی سازی مشتریان در خصوص نوع، نحوه محاسبه و ارزش کالا)، استارت آپی است که فعالیت های خود را از سال ۱۳۹۹ با بهره گیری حداکثری از تجربه گذشته و روش سنتی و چشم انداز آتی روشن آغاز نموده است.

اهداف و ماموریت های شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه)

شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) براساس رویکرد مسئولیت پذیری و پاسخگویی و بر اساس شناخت بازار، مد نظر قرار دادن تحولات ایجاد شده در سبک زندگی و تاثیر آن بر نوع و نحوه خرید، افزایش دانش و آگاهی مردم، افزایش انتظارات از خدمات ارائه شده و تغییرات جدی حوزه کسب و کار بر آن است تا امکان و فرصت مشارکت مشتریان خود را در فرآیند تصمیم‌گیری برای خرید یا سرمایه گذاری (اعم از طرح، رنگ، نوع، سایز و قیمت) متناسب با سلیقه (سن، جنس، مذهب، قومیت) و توانایی (مالی) فراهم آورد. توسعه بازار و گسترش حوزه نفوذ فعالیت از محلی و منطقه ای به ملی و بین المللی در دستور کار تیم با انگیزه شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) قرار گرفته است.

شناسایی، آموزش و جلب همکاران در سطوح مختلف و توانمندی مستمر آنها به مثابه بخش جدایی ناپذیر از برنامه های شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) می باشد. خوشبختانه همراهی، سفارش و درخواست های مشتریان از مناطق مختلف کشور که به واقع همراهان و سرمایه اصلی شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) محسوب می شوند افق روشنی فرا روی خدمتگزاران خود گشوده است به نحوی که این امر خطیر، رسالت ما را سنگین و صد البته ما را در پیمودن مسیر آتی امیدوار و مصمم کرده است.

نیروی انسانی شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه)

شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) ضمن بهره‌گیری از مشاوره اساتید دانشگاه و مراکز علمی، از حضور کارشناسان مجرب در رشته‌های مختلف طلا و جواهر، بازاریابی، مالی، اقتصادی، اجتماعی، روانشناسی، عکاسی، انفورماتیک و… بهره‌می‌برد.