پاسخ: همه همراهان و مشتریان عزیز شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) می توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت های بانکی که عضو شبکه شتاب هستند مبلغ سفارش خود را آنلاین پرداخت نمایند .و یا به شماره حساب و کارت هایی که توسط کارشناسان فروش در واتسآپ یا اینستاگرام اعلام می شود، واریز نمایند.

پاسخ: بله، همراهان و مشتریان عزیز شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) می توانند برای مشاهده تمامی محصولات به شعبات شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) مراجعه نمایند.

پاسخ: هزینه مرسولات ارسالی به تهران و سایر شهرستانهای کشور صرفآ از طریق پست رایگان می باشد. اما از طریق پیک، هزینه به عهده خریدار می باشد.

پاسخ: بله، تمامی مرسولات پستی شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) بیمه می باشند.

پاسخ: دارا بودن ۱) نماد اعتماد الکترونیکی ۲) نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال) ۳) پروانه اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و فروش آنلاین ۴) پروانه اتحادیه صنف فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه بیانگر اعتبار سایت می باشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط وزارت صمت و پس از بررسی مستندات مرتبط با فروشگاه اینترنتی و تطابق آن با قوانین کشور اعطا می شود. شما می توانید با مراجعه به صفحه اصلی سایت علاوه بر نماد اعتماد، سایر نمادهای تائید کننده فروشگاه اینترنتی شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) را مشاهده و از ادرس شعبه های فیزیکی شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) و همچنین اعتبار و سابقه فعالیت این مجموعه اطلاع پیدا کنید.

پاسخ: برای دسترسی به اطلاعات خرید های قبلی به حساب کاربری خود وارد شده و سپس روی گزینه لیست سفارشات کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده شود.

پاسخ : بله- به منظور تسریع فرآیند خرید و ارسال سفارش، همراهان و مشتریان عزیز می توانند سفارش خود را تلفنی ثبت کنید. با شماره گیری ۰۹۰۲۱۶۶۶۰۳۸ یا ۰۲۱۲۶۴۰۹۸۴۴ می توانید با بخش پشتیبانی فروش آنلاین ارتباط برقرار کنید و سفارش خود را ثبت نمایید

پاسخ: برای اطلاع از وضعیت سفارش، می‏‌توانید وارد حساب کاربری خود شده و با کلیک روی گزینه “لیست سفارشات” از وضعیت آن مطلع شوید.

پاسخ: بله ،شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه پروفایل من به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش مشخصات کاربری امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد.

پاسخ: مدت زمان دریافت محصول سفارش شده با  توجه به موقعیت جغرافیایی و نحوه تحویل سفارش متفاوت است.  بنابراین مدت زمان ارسال برای شهر تهران تا۲۴ ساعت و سایر شهرستان ها حداکثر ۶روز کاری می باشد.

پاسخ: همراه عزیز شما برای ثبت و پیگیری سفارش در شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه)، بایستی ابتدا برای خود حساب کاربری ایجاد نمائید.

پاسخ: بله- پس از انتخاب محصول مورد نظر و اضافه کردن آنها به سبد خرید، در مرحله تکمیل مراحل خرید و بخش انتخاب آدرس، شما می توانید با انتخاب گزینه “افزودن آدرس جدید” آدرس و مشخصات تحویل گیرنده سفارش را وارد کنید.

پاسخ: تا پیش از انتخاب گزینه ثبت و نهایی کردن سفارش، شما می توانید سفارش خود را لغو و یا تغییر دهید. در غیر این صورت با تماس با شماره ۰۹۰۲۱۶۶۶۰۳۸ و یا ۰۲۱۲۶۴۰۹۸۴۴ امکان تغییر و یا لغو سفارش وجود دارد. همچنین شما می توانید ظرف مدت ۲۴ ساعت از زمان تحویل گرفتن کالا خود، از طریق تماس با بخش آنلاین، تعویض کالای خریداری شده را از شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه) درخواست نمایید که در صورت تائید توسط متخصصین امر موضوع در دستور کار قرار می گیرد. بدیهی است امکان مرجوع محصول  فروخته شده مقدور نیست.

پاسخ: برای تعمیرات، بعد از رسیدن محصول به دست همکاران شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه)، با توجه به میزان زمان مورد نیاز برای تعمیرات به صورت میانگین ۵-۷ روز کاری خواهد بود. همچنین برای تعویض، بعد از رسیدن محصول به دست شرکت بنیان آفرینان جلوه (مجموعه جواهری جلوه)، برای ارسال محصول جدید به صورت میانگین ۳ روز کاری طول می کشد. لازم به ذکر است برای تعویض و یا استرداد طلا و جواهر نو نبایستی اتیکت روی محصول فروخته شده جدا و کنده شده باشد. بدیهی است در صورت جدا شدن اتیکت محصول از گارانتی خارج و بعنوان محصول دست دوم قابل عودت و خرید خواهد بود.