پذیرش انواع طراحی و سفارشات ساخت در کارگاههای جلوه

 

اصولا بازار طلا و جواهر سرشار از تنوع و زیبایی است. طبیعی است طلا و مصنوعات مرتبط با طلا علاوه بر یک کالای سرمایه ای می تواند بعنوان گزینه ای جذاب و ایده آل برای هدیه بشمار آید. چیزی که مسلم است اینکه علاوه بر خود طلا بعنوان یک کالای با ارزش، آنچه این مصنوعات را ارزشمندتر می نماید، طراحی طلا آنهم از نوع سفارشی است.

سفارش ساخت طلا به دلیل هماهنگی و دریافت نظر و سلیقه مشتری، نه تنها جذاب و منحصر به فرد خواهد بود بلکه در سفارش آن هزینه ساخت متناسب با قدرت خرید در نظر گرفته خواهد شد. همچنین هنگام ساخت طلا سفارشی همه جزئیات کار زیر نظر سفارش دهنده خواهد بود. طرحی که برای سفارش ساخت طلا و یا جواهر انتخاب می کنید نقش مهمی در قیمت سفارش ساخت طلا نیز دارد.

هر چقدر یک طرح پیشنهادی پیچیده تر و طراحی آن به ظرافت بیشتری نیاز داشته باشد، بدیهی است مدل سازی آن دشوار تر و طولانی تر خواهد بود که این موضوع بر قیمت این نوع سفارش تاثیر گذار خواهد بود. در این راستا همه همکاران فعال در کارگاه های مختلف جلوه اعم از طراحان، هنرمندان و علاقمندان این حوزه به جهت برخورداری از دانش و تجربه کافی در صدد هستند با خلاقیتی بدیع و نوین در طراحی، ضمن جلب خرسندی و رضایت مندی حداکثری همراهان جلوه، گامی و طرحی نو دراندازند. در این راستا از هر نوع پیشنهاد، طرح و ایده ای برای طراحی و ساخت متناسب با سن، جنس، طبقه اجتماعی، مذهب و … در کوتاه ترین زمان ممکن استقبال می نمایند.

گفتنی است مدت زمان ساخت طلای سفارشی به شرایط خاص هر سفارش بستگی دارد. طبیعی است هر چقدر یک سفارش پیچیده تر و ظریف تر باشد مدت زمان بیشتری نیاز خواهد داشت. با توجه به تجارب ارزشمند گالری جلوه بطور متوسط و به تناسب نوع سفارش، از زمان ثبت سفارش ساخت طلا تا آماده سازی و تحویل آن بین ۷ تا ۲۰ روز کاری طول می کشد .

بدیهی است طراحی و ساخت طلا بصورت سفارشی به سه روش “ساخت طلا با لیزر”، “طراحی و ساخت طلا با کامپیوتر” و “ساخت طلا با دست” انجام می شود. طراحی خلاقانه و متنوع، ساخت باکیفیت، تضمین اصالت و عیار و مشتری مداری و پاسخگویی از اصول اساسی و بنیادین گالری جلوه بوده و کماکان تداوم دارد.