حکی ماندگار از تاریخ، اسم و تصویر عزیزان شما بر طلا

حکاکی بر روی انواع طلا، دستبند، پلاک، زنجیر با استفاده از لیزر امکان پذیر است. حکاکی روی طلا اعم از حکاکی اسم و تاریخ روی طلا در سال های اخیر به شدت مورد استقبال و توجه افراد واقع شده و خیلی از خانم ها و آقایان برای نشان دادن علاقه خود به طرف مقابل تمایل دارند تا طلایی را که به آنها هدیه می دهند همراه با اسم طرف مقابل یا تاریخ آشنایی، تاریخ تولد و یا سالگرد ازدواج باشد. به همین دلیل به سراغ طلاسازی می روند که خدمات مرتبط با حکاکی روی طلا را برای آنها انجام داده و اسم و تاریخ خاصی را روی طلا مورد نظر آنها حک نماید . واقعیت این است حک اسم یا تاریخ روی هر یک از انواع طلا از جمله دستبند، پلاک، گوشواره و انگشتر می تواند جذابیت بسیاری را برای هر یک از افراد به همراه داشته باشد. به ویژه کسانی که این نوع از طلاها را هدیه می گیرند، حس خیلی خوبی پیدا می کنند.

حکاکی اسم روی طلا

اگر تمایل دارید تا طلایی متفاوت و خاص را به عزیزان خود هدیه دهید، اگر می خواهید طلایی منحصر به فرد و زیبا داشته باشید و فردی متمایز به نظر برسید، می توانید حکاکی روی طلا را مد نظر قرار دهید. مسلما پیدا کردن طلایی که دارای اسم و یا تاریخ مورد نظر شما باشد، در بازار طلافروشان، کار سخت و تا حدودی غیر ممکن است. بنابراین اگر زمان زیادی را هم صرف یافتن طلا کنید، باز هم ممکن است به نتیجه نرسید. پس یافتن یک فروشگاه و گالری طلا به منظور سفارش ساخت و پذیرفتن حکاکی روی طلا مورد نظر شما می تواند گزینه مناسبی باشد. در این راستا گالری جلوه به دلیل برخورداری از فرآیند کامل تولید، توزیع و فروش طلا می تواند انتظارات شما (حکاکی طلا را با ظرافت و زیبایی هر چه تمام تر) را برآورده سازد.

همراهان عزیز شرکت بنیان آفرینان جلوه(مجموعه جواهری جلوه) می توانند اسم به لاتین یا به فارسی جهت حکاکی روی طلا را پیشنهاد دهند. برای این کار طراحان، طرح های مختلفی از اسم به مشتریان عزیز پیشنهاد می دهند. همراهان ارجمند شرکت بنیان آفرینان جلوه(جواهری جلوه) می توانند یکی از طرح هایی که به سلیقه خود نزدیک تر است را پسند و انتخاب کرده و درخواست اجرا و سفارش ساخت بدهند. معمولا حکاکی اسم روی طلا، بیشتر روی پلاک گردنبند، انجام گرفته و البته برخی از افراد خاص پسند، روی طلاهایی مثل گوشواره، پیرسینگ و انگشتر خود هم این کار را انجام می دهند.

حک تاریخ روی طلا

حک تاریخ روی طلا یکی دیگر از اشکال حکاکی روی مصنوعات طلا می باشد. بعضی از تاریخ ها در زندگی ما انسان ها وجود دارند که اهمیت زیادی داشته و دوست داریم این تاریخ ها را همیشه به یاد داشته باشیم. یکی از بهترین راه های یادآوری تاریخ خاصی از زندگی، حک تاریخ خاص روی طلا است. با این کار، هر زمان که به طلای خود نگاه می کنید، آن تاریخ خاص را به خاطر آورده و هرگز از یادتان نخواهد رفت. تاریخ های مناسبتی مثل تاریخ تولد، تاریخ آشنایی، تاریخ یک رخداد خاص، تاریخ ازدواج و مشابه آنها همگی برای افراد اهمیت داشته و اگر می خواهید در هر یک از این تاریخ ها، یک هدیه به یاد ماندنی و متمایز را به فرد مقابل خود هدیه دهید، چه گزینه ای بهتر از طلایی که روی آن تاریخ مورد نظر حک شده است. بی شک این نوع طلا از هر کادوی دیگر، ارزشمندتر بوده و فرد را متوجه این موضوع خواهد کرد که تا چه حد نزد کسی که این هدیه را تقدیم او کرده، ارزش و جایگاه دارد.

حکاکی پلاک طلا نوزاد

اکسسوری طلا بچه گانه بسیار متنوع است. این موضوع باعث می شود تا انتخاب نوع طلا برای فرزند خود و یا برای هدیه دادن بسیار آسان شود و بتوانید به راحتی مدل مورد نظر خود را خریداری کنید. یکی از این اکسسوری های آویز طلا می باشد که طرفداران زیادی هم دارد . طرح های مختلفی که متناسب با سن و سلیقه کودک باشد و برای او جذاب بوده و در وزن های مختلف ساخته شود، آویزی است که در اکسسوری طلا وجود دارد. برای این منظور می توان به انواع پلاک طلا، وان یکاد طلا و چشم نظر طلا اشاره نمود که متناسب با جنسیت بچه اعم از پسر و دختر قابل تهیه هستند. حکاکی پلاک طلا نوزادی از طلای زرد و به صورت لیزری و سفارشی ساخته می شود و امکان ساخت هر طرح دلخواه توسط طراحان برای همراهان و مشتریان ارجمند گالری جلوه وجود دارد.