خرید طلا, طلا و جواهر

چرا طلا را از تولید کننده اصلی بخریم؟

تولید کننده اصلی
چرا طلا را از تولید کننده اصلی بخریم؟ حتما برای همراهان طلاجواهری جلوه این سوال پیش آمده است چگونه می توان طلایی با قیمت مناسب خریداری کرد؟ آیا امکان خرید مستقیم از تولید کننده اصلی وجود دارد؟ چطور می توان با بودجه و پول معین طلای بیشتری خرید نمود؟ با اندکی صبوری و مطالعه مقاله حاضر که چند دقیقه بیشتر وقت شما را نخواهد گرفت هم پاسخ سوالات خود را دریافت خواهید نمود و هم اطلاعات مفید برای برنامه ریزی و خرید طلا دریافت خواهید نمود.

بدون شک برای خرید طلا با قیمت مناسب بایستی به دنبال گالری هایی باشید که از چرخه کامل تولید تا توزیع و فروش طلا برخوردار هستند. این چرخه کامل باعث می شود هزینه و قیمت تمام شده طلا کاهش پیدا کند. شما با هر بودجه و پولی می توانید هم طلا خرید کنید  و یا متناسب با بودجه خود سفارش طلا بدهید. معمولآ چنین فروشگاههایی در قالب شرکت فعالیت می کنند. پس با خرید از مجموعه ای که دارای چرخه کامل است خیالت از نظر قابل اعتماد بودن هم حل می شود. نکته که مهم است اینکه مصرف کننده نهایی امکان خرید مستقیم از کارگاه تولیدی و بنکداری را ندارد زیرا دادن آدرس کارگاه از نظر اتحادیه طلا و جواهر و نهادهای ذیربط از نظر امنیتی ممنوع است و خرید از بنکداری هم در وزن های بالا و برای فروشگاههای طلا و جواهری است.

اصولآ بنکداری ها فروش خرد ندارند. مجموعه طلاجواهری جلوه بعنوان یکی از شرکت های تولیدی، توزیع کننده و فروش نهایی به مصرف کنندگان در صنف طلا است. اگر قصد خرید طلا، فروش طلا، خرید طلای کم اجرت، خرید سکه و فروش سکه، سرمایه گذاری در زمینه طلا در مناسبت های مختلف دارید کافی است سری به گالری‌های دارای مجوز کسب و کار از اتحادیه طلا و جواهر بزنید. همراهان عزیز جلوه می توانند برای خرید طلا اعم از خرید طلا با اجرت، خرید طلا کم اجرت با قیمت مناسب و طرح های ظریف و جذاب، از تمام محصولات شرکت بنیان آفرینان جلوه(مجموعه جواهری جلوه) و کالکشن مختلف در سایت جلوه دیدن فرمایند. بدیهی است کلیه محصولات جواهری جلوه بصورت خرید حضوری طلا و خرید آنلاین طلا ارائه می شوند.

طلاجواهری جلوه و حفظ ارزش پول

هر انسانی به حفظ ارزش پول،  پس انداز و حفاظت از دارایی خود علاقمند است. اینکه پولی که پس انداز می کنیم ارزشمند بوده و قدرت خرید ما را حفظ می نماید، موضوع مهم و کلیدی است. می توان با خرید یک قطعه طلا با هر میزان پول اقدام نمود اما چگونگی و محل خرید اهمیت زیادی در میزان سود شما و میزان ارزش دارایی شما دارد. بدون شک با سرمایه های کوچک نمی توان از هر جایی طلا خرید و شما بایستی به مغازه طلافروشی خرد، گالری و فروشگاه مراجعه نمائید. شرکت بنیان آفرینان جلوه(طلاجواهری جلوه) شرایط و بستری فراهم نموده است تا خرید شما با هر میزان، معادل سرمایه با قیمت کارگاه تولید و عمده فروشی برابری نماید. در اینصورت شما با هر خرید سود بیشتری در مقایسه با مغازه تک فروش یا خرده فروشی دریافت خواهید نمود.

تولید کننده اصلی

شرکت بنیان آفرینان جلوه(طلاجواهری جلوه) بعنوان اولین شرکت حقوقی در حوزه طلا و جواهرات است. که با بهره مندی کامل از فرآیند تولید، توزیع، فروش و مشاوره سرمایه گذاری(کارگاه تولیدی، بنکداری و مغازه داری) و به اتکای بیش از یک دهه تجربه حرفه‌ای در زمینه خرید و فروش طلا و جواهرات مفتخر است حداکثر سازی سود و منافع مشتری را از طریق متناسب سازی قیمت با حذف واسطه ها، تضمین نماید. تنوع بخشی در طرح، رنگ و وزن محصولات جزء رسالت جواهری جلوه است تا شما بدون هیچ محدودیتی، انتخاب آزادانه داشته باشید. طلاجواهری جلوه رمز موفقیت کسب و کاری خود را مرهون شناسایی دقیق نیاز مشتریان و ارتباط مستمر با آنها می داند.

فراهم نمودن بسترلازم جهت تامین نیازهای روزمره زندگی و تضمین آینده از طریق ارائه کالا و خدمات برای ما بسیار حیاتی است. تامین طلا و جواهر از بنکداری و کارگاه تولیدی و فراهم نمودن بستر و فضای آزادی عمل در انتخاب آگاهانه طلا و جواهر، در زمره اهداف ما است. با توجه ممنوعیت خرید مشتری نهایی و خانگی(مصرف کننده نهایی) از بنکداری و کارگاه تولیدی بر اساس قوانین اتحادیه طلا و جواهر، ما برنامه ریزی لازم را انجام دادیم تا با اتخاذ تدابیر لازم، شرایطی فراهم سازیم تا همراهان جلوه علاوه بر سود بیشتر، محصولات و طلای مورد نظر و مطابق خواسته و سلیقه خود را پیدا نمایند.

اهمیت ارتباط رسته های مختلف تولیدی، بنکداری، فروش و مصرف کننده نهایی در صنف طلا

حذف واسطه ها و واقعی تر کردن قیمت تمام شده طلا برای مصرف کننده نهایی در زمره اصول اساسی طلاجواهری جلوه از بدو تاسیس و فعالیت خود بوده است. در این راستا هم در سایت طلاجواهری جلوه و هم در فروشگاه طلاجواهری جلوه، امکان فروش کالای موجود در بنکداری و کارگاه تولیدی فراهم شده است. همچنین امکان سفارش ساخت برای کالای مورد نظر مصرف کننده محقق گردیده است. بدون اغراق می توان مدعی شد هیچ مغازه و فروشگاهی مدعی پوشش تمامی سلیقه ها نیست. اما درصورت داشتن بنکداری و کارگاه تولیدی و راه اندازی بستر آنلاین توسط یک برند چنین ظرفیتی فراهم می گردد.

همچنین امکان به اشتراک گذاری طرحهای مختلف و عکس محصولات بصورت برخط نیز فراهم گردیده است. بدیهی است محقق شدن رویکرد برد- برد در فرآیند تولید تا مصرف واقعی طلا جزء با”شفافیت” ، “مسئولیت پذیری”، “پاسخگویی”  و “اعتماد سازی” محقق نمی گردد. برای همین سرمایه اصلی و اصول بنیادین و اساسی مجموعه جلوه برای این مفاهیم استوار است. در این راستا مشتری مداری، شفافیت، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی جزء اصول و به مثابه بخش جدایی ناپذیر از برنامه های شرکت بنیان آفرینان جلوه بشمار می آید.

تولید کننده اصلی
مجوزها و پروانه های کسب و کار در صنف طلا چقدر اهمیت دارند؟

کسی که به دنبال تأسیس طلافروشی است، باید یک سری مراحل رسمی ‌و قانونی را طی کند. از جمله این مراحل می‌توان به تهیه جواز کسب، پرداخت حق عضویت در اتحادیه‌ طلافروشان، تعیین سرمایه، خرید طلا و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد. فرد متقاضی باید هویت خود را در مراحل گوناگون تأیید و مدارک مربوط‌ به آن را ارائه دهد. بنابراین انتخاب شغل طلافروشی به صبر و شکیبایی زیادی نیاز دارد.

جواهری جلوه براساس آینده نگری و به منظور تسهیل در ارائه خدمات، مجوزهای لازم( اعم  از پروانه کسب سازندگی مصنوعات طلا و جواهرات، پروانه کسب خرید و فروش طلا و جواهرات، پروانه کسب سامانه معاملات آنلاین طلای آبشده و مصنوعات طلا، جواهرات و نقره، جواز تاسیس جهت تولید، طراحی و مونتاژ طلا و جواهرات، نماد اعتماد الکترونیکی(اینماد)، نشان ملی ثبت(رسانه های دیجیتال)، نشان عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی، نماد اتحادیه صنف فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه، گواهی عضویت اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی تهران، گواهی ضرب سکه پارسیان، پروانه کسب خرید و فروش سکه، کارت مباشرت سازندگان و فروشندگان طلا و جواهرات، کارت مباشرت کسب وکارهای مجازی) را برای ارائه محصولات متنوع در کارگاه تولیدی، بنکداری و گالری فراهم نموده است.

سخن پایانی

در این راستا شرکت بنیان آفرینان جلوه(مجموعه طلاجواهری جلوه) برآن است ها نقش و جایگاه خود را بعنوان یکی از شرکت های تولیدی،. توزیع کننده و فروش نهایی به مصرف کنندگان در صنف طلا، بیش از پیش نمایان سازد.  با اینکه خرید مستقیم برای مصرف کننده نهایی از کارگاه تولیدی و بنکداری مقدور نیست اما طلاجواهری جلوه شرایط و بستری فراهم نموده است. تا خرید همراهان عزیز با هر میزان، معادل سرمایه با قیمت کارگاه تولید و عمده فروشی یا بنکداری برابری نماید.

لازم به ذکر است طلاجواهری جلوه در زمره  شرکت های فعال در حوزه طلا و جواهرات است. که با بهره مندی کامل از فرآیند تولید، توزیع، فروش و مشاوره سرمایه گذاری.(کارگاه تولیدی، بنکداری و مغازه داری) در زمینه خرید و فروش طلا و جواهرات  در تلاش است. با حذف واسطه ها، در زمینه حداکثر سازی سود و منافع مشتری از طریق متناسب سازی قیمت نقش ایفا نماید.

بدون شک تامین طلا و جواهر از بنکداری و کارگاه تولیدی و فراهم نمودن بستر و فضای آزادی عمل. در انتخاب آگاهانه طلا و جواهر، در زمره اهداف، برنامه ها و اصول ما است. پیشنهاد و توصیه اکید ماست در زمان خرید طلا، فروش طلا، خرید طلای کم اجرت، خرید سکه، فروش سکه و سایر مصنوعات مرتبط. با طلا از گالری های قابل اعتماد و طلافروشی های دارای مجوز کسب و کار از اتحادیه طلا و جواهر اقدام نمائید. موضوعی که همواره مورد تاکید رییس اتحادیه طلا و جواهر نیز بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *