خرید طلا, خرید کادو, طلا و جواهر

طلا بهترین هدیه گرامیداشت روز زن و مقام مادر

کادو طلا

طلا، سکه، مصنوعات مرتبط با طلا و جواهرات علاوه بر ارزش بالای مادی از ارزش معنوی نیز برخوردار هستند. گرامیداشت روز زن و مقام مادر یکی از مهم ترین مناسبت هایی به شمار می رود که شما می توانید با دادن کادوی طلا و زیورآلات مرتبط با طلا به مادر یا همسرتان، آن ها را خوشحال کنید. از همین رو خرید طلا و زیورآلات طلا بعنوان هدیه روز زن بسیار حائز اهمیت است. اگر قصد خرید طلا به مناسبت این روز ارزشمند را دارید کافیست سری به گالریهای دارای مجوز کسب و کار از اتحادیه طلا و جواهر بزنید.

هدیه گرامیداشت روز زن و مقام مادر

اگر اولین باری است که برای مادر یا همسرتان کادو می گیرید، طلا می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. اگر به فکر خرید هدیه ای متفاوت هستید که بتواند بیشتر از همیشه او را سوپرایز کند و در عین حال برایش جذاب نیز باشد، زیورآلات مرتبط با طلا بازهم گزینه عالی است. شاید خرید طلا در ابتدا کمی سخت به نظر برسد، اما باید بدانید که با کمی بررسی و با در نظر گرفتن سلیقه و علاقه طرف مقابل می توانید هدیه ای فوق العاده و جذاب تهیه کنید که حسابی به یاد ماندنی خواهند شد. طلا، جواهرات و مصنوعات مرتبط با طلا و حتی سکه همواره از بهترین هدیه های گرامیداشت روز زن و مقام مادر به شمار می رود. بدیهی است هدیه طلا و جواهر زمانی جالب توجه خواهند بود که به دقت انتخاب شده باشند و نشان دهنده این امر باشند که شما به سلیقه فرد مقابل توجه کرده و بهترین کادو را برایش تهیه کرده اید . بنابراین اگر قصد خرید طلا برای روز زن دارید، بهتر است پیش از هر چیز به سلیقه افراد توجه کنید .

با هدیه ای کوچک از مادرانتان تقدیر کنید

قطعاً حس و حال مادر شدن یکی از پاکترین، بینظیرترین و بیبدیلترین تجربههایی است که هر خانمی ممکن است در طول زندگی خود تجربه کند. در تمام نقاط این کره خاکی مقام و ارزشی خاص برای مادران قائل هستند و روزی را به تکریم و قدردانی از او اختصاص دادهاند. این روز تنها مختص به مادران نیست بلکه روزی برای تکریم و قدردانی از تمامی زنانی است که بسیار خالصانه مشغول هدیه دادن عشق و امید به زندگی شما هستند. حالا که قرار است شما برای خانمها هدیهای خریداری کنید چه انتخابی بهتر از یک تکه طلا، سکه، پلاک طلا یا جواهر.

چرا طلا و مصنوعات مرتبط با طلا انتخاب مناسبی است؟

پیش از آنکه بخواهید راهکارها و راهنمایی های لازم برای تهیه هدیه و خرید طلا به مناسبت گرامیداشت روز زن و مقام مادر را فرا بگیرید، بهتر است بدانید که چرا این نوع هدایا بسیار مناسب و محبوب هستند؟ پیش از هر چیز همه ما به خوبی می دانیم که خانم ها عاشق زیورآلات، به خصوص از نوع طلا هستند و استفاده از آن ها باعث ایجاد حس بهتری در آن ها می شود . بنابراین تعجبی ندارد طلا، سکه و جواهرات، از بهترین انتخاب های پیش روی شما برای خرید هدیه روز زن باشند . علاوه بر آن، با توجه به اهمیت دنیای مد در زندگی امروزی و نقش مهم اکسسوری ها در تکمیل استایل افراد، طلا و زیورآلات انتخاب های بسیار هوشمندانه ای به شمار می روند که جذابیت خاصی خواهند داشت . جالب است بدانید که در کنار جذابیت و ارزش مالی بالای طلا، این زیورآلات روی سلامتی جسمی و روحی فرد تاثیر مثبت دارند.

 

فاکتورهای مهم هنگام خرید طلا برای گرامیداشت روز زن و مقام مادر

اگر شما هم قصد خرید هدیه روز زن را دارید و در تلاشید تا بتوانید طلا و زیورآلات مناسبی انتخاب کنید، پیشنهاد می کنیم که موارد زیر را پیش از خرید رعایت کنید :

توجه به رنگ پوست برای خرید طلا

پیش از هر چیز بهتر است بدانید که رنگ پوست از آن دسته مواردی است که تعیین می کند طلای خریده شده چه جلوه ای داشته باشد. بنابراین توجه به آن تاثیر بسیار زیادی برای انتخاب نوع طلا خواهد داشت . طلا به رنگ های مختلفی وجود دارد که با توجه به تفاوت های افراد در رنگ پوست، انتخاب های مختلفی پیش روی تان خواهد گذاشت . در این زمینه بهتر است که شما ابتدا انواع تناژهای رنگ پوست را بشناسید و بعد برای خرید طلا اقدام کنید . چنانچه قصد دارید برای افرادی با تناژ پوستی سرد هدیه بگیرید، طلا سفید از بهترین گزینه های ممکن خواهد بود . در مقابل اگر فرد مورد نظرتان پوست گرمی دارد، طلای زرد بسیار فوق العاده و هماهنگ با پوستش خواهد شد. رزگلد نیز از دیگر رنگ های طلا به شمار می رود که با انواع تناژهای پوستی سازگار است و می تواند انتخاب هوشمندانه ای برای خرید نوع هدیه روز زن باشد .

اولین پیشنهاد: خرید گردنبند طلا به عنوان هدیه گرامیداشت روز زن و مقام مادر

گردنبند طلا از آن دسته اکسسوری های جذابی است که به عنوان یکی از بهترین هدیه های روز زن شناخته می شود. کمتر کسی را پیدا می کنید که از طلا خوشش نیاید . تنوع بالای زیورآلات طلا در ابتدا ممکن است کمی شما را برای انتخاب گیج کند. اما تنها کافیست که پیش از خرید به مشخصه های زیر توجه کنید :

فرم گردن

اگر فرد مورد نظر شما از دسته افرادی است که گردن بلند و کشیده ای دارد، زنجیر طلای کوتاه انتخاب های بسیار مناسبی خواهند بود . اما اگر گردن کوتاهی دارد، پیشنهاد می کنیم که زنجیر طلای بلندتر را اولویت قرار دهید. برای این دسته افراد، زنجیر طلایی با طول ۴۰ تا ۶۶ بسیار فوق العاده خواهد شد . مورد دیگری که باید به آن توجه کنید، تناسب طول زنجیرطلا نسبت به قد فرد می باشد. به طور مثال اگر شخصی قدش کوتاه است، زنجیر طلایی با طول ۴۰ تا ۴۵ مناسب و کافی خواهند بود .

فرم صورت

یکی دیگر از فاکتورهای بسیار مهم که در خرید گردنبند طلا تاثیر دارد، فرم صورت شخص می باشد . برای صورت های گرد زنجیر طلایی با طول ۵۰ تا ۶۰ بسیار مناسب می باشد، زیرا باعث می شود تا صورت شان کشیده تر به نظر برسد . صورت های مربعی معمولا زمانی که گردن شان بیشتر نشان داده شود، بهتر به چشم می آیند، از همین رو انتخاب گردنبند طلای طوق بسیار فوق العاده خواهد بود . افرادی با فرم صورت های قلبی نیز با زنجیر طلایی به طول ۴۰ تا ۵۰ بهتر از همیشه به نظر خواهند رسید .

فرم بالاتنه و نوع اندام

چنانچه فرد مورد نظرتان دارای بالا تنه ای لاغر و ظریف می باشد، انتخاب زنجیر طلای بلند و یا گردنبند طلای چند لایه بسیار جذاب خواهد بود . افرادی که دارای اندام گلابی شکل هستند با گردنبند طلای بلند با زنجیرطلایی به طول ۴۰ تا ۶۰ بسیار بهتر به نظر می رسند . در صورتی که می خواهید برای فردی با اندام ورزشکاری هدیه طلا بخرید، خوشبختانه انتخاب های زیادی پیش روی تان خواهید داشت، زیرا بیشتر گردنبندهای طلا برای تکمیل استایل عالی خواهند بود .

طلای مادر

دومین پیشنهاد: خرید انگشتر طلا و جواهر به عنوان هدیه

انگشترهای طلا و جواهر از دسته زیورآلاتی محسوب می شوند که همواره در رده جذابترین و محبوب ترین ها قراردارند. علاوه بر آن، این اکسسوری های جذاب، جلوه بسیار زیبایی به دست می بخشند که تکمیل کننده استایل خاص شما خواهد بود . برای آنکه بتوانید مناسب ترین انگشتر طلا و جواهر را به عنوان هدیه روز زن تهیه کنید، تنها کافیست به موارد زیر پیش از خرید طلا توجه کنید :

فرم دست ها

یکی از مهم ترین فاکتورهایی که شما باید مد نظر داشته باشید، فرم دست های شخصی است که قرار است برایش انگشتر طلا یا جواهر بخرید. زیرا در صورت توجه نکردن به این مورد احتمال آنکه انگشتر طلا یا جواهر روی دست شان جلوه خاصی نداشته باشد بالا خواهد رفت . چنانچه فردی دست های کوچکی دارد پیشنهاد می کنیم که انگشتر و حلقه طلای ظریف را در اولویت قرار دهید . اگر همسرتان به انگشتر طلا همراه با نگین علاقه دارد، بهتر است که از حلقه طلا با جزئیات ریز استفاده کنید. یا طلایی را انتخاب کنید که نگین های گرد و یا قلبی دارند

فرم انگشتان دست

توجه به فرم و مدل انگشتان فرد مهم ترین راهنمای شما برای انتخاب انگشتر طلا و جواهر خواهد بود . در صورتی که انگشتان دست کوتاه و تو پر باشند، حلقه طلای مینیمال و انگشتر طلا و جواهر ظریف انتخابهای بهتری هستند. اگر فرد مورد نظر شما انگشتان بلندی دارد، شما می توانید انگشتر طلای قطورتر انتخاب کنید. نگین های گرد و درشت نیز برای این مدل از انگشتان گزینه های بسیار خوبی خواهند بود . برای دست هایی که انگشتان شان به اصطلاح قلمی و باریک هستند، انگشتر طلای پهن گزینه بهتری است. برای مثال حلقه طلای پهن و یا انگشتر طلایی با نگین های کوچک و مرکزی بسیار جذاب خواهند بود .

طلا و جوار

سومین پیشنهاد: خرید دستبند طلا به عنوان هدیه گرامیداشت روز زن و مقام مادر

دستبند طلا یکی از بهترین هدیه های روز زن به شمار می رود که به علت تنوع بالا و طرح های جذابش، طرفداران زیادی دارد . برای آنکه بتوانید دستبند طلای مناسبی برای همسر یا مادرتان انتخاب کنید، بهتر است که از موارد زیر کمک بگیرید :

فرم مچ دست

دستبندهای طلا اکسسوری هایی هستند که روی مچ دست خودشان را نشان می دهند. بنابراین تعجبی ندارد فرم مچ تاثیر بسیار زیادی بر جلوه نهایی دستبند طلا داشته باشد . افرادی که دارای مچ دست لاغر و باریک هستند، بهتر است که از دستبند طلای مینیمال و ظریف استفاده کنند. چنانچه قصد دارید برای شخصی با مچ پرتر و پهن تر دستبند طلا بخرید، بهتر است بدانید که دست شما برای انتخاب باز است و می توانید از هر دو نوع طلای ظریف و یا پهن کمک بگیرید .

چهارمین پیشنهاد: خرید نیم ست طلا

یکی از گزینههایی که همیشه و در همه مناسبتها کاربرد دارند نیم ست طلا است. نیم ست طلا زیورآلاتی خاص و منحصر به فرد برای هدیه به بانوان می باشد. شاید تصور کنید نیمست طلا تنها برای تبریک تولد کاربرد دارد اما شما میتوانید با انتخاب این زیورآلات گرامیداشت روز زن و مادر سفارشیتر کنید. شما می توانید با اندکی بررسی محصولات متنوعی از جمله نیم ست طلا، گردنبند طلا، گوشواره طلا و حلقه طلا را در گالری جلوه پیدا کنید.

پنجمین پیشنهاد: خرید پلاک طلا با اسم موردنظر

پلاکهای اسامی یکی دیگر از انتخابهای متداول در خرید طلا بعنوان هدیه روز زن و مادر هستند. بعضی ها ترجیحشان خرید پلاک طلاست که با کلمه مادر طراحی شده باشد، بعضی دیگر پیش از رسیدن تاریخ روز مادر به فکر سفارش پلاک طلا با طراحی اختصاصی نام مادرانشان می افتند. البته بعضی گالریها اسامی مختلفی را موجود دارند که اگر شانس با شما باشد میتوانید نام مادرتان را از میان آنها پیدا کنید. از اینها گذشته شما میتوانید با توجه به سلیقه و شخصیت مادرتان، یک قطعه طلای سفارشی به عنوان کادو تهیه کنید. همچنین میتوانید از میان طلاهای موجود در گالری یک طرح خاص را به عنوان نمادی از مادرتان خریداری کنید و به او هدیه دهید.

جمع بندی نهایی

خرید هدیه روز زن با توجه به موارد و فاکتورهای بالا، می تواند بسیار ساده تر از چیزی باشد که فکرش را می کنید . برای آنکه بتوانید هدیه مناسبی خریداری کنید، کافیست که علاوه بر توجه به سلیقه فرد مقابل، به عناصر تاثیر گذار در جلوه نهایی اکسسوری نیز توجه کنید و خرید هوشمندانه تری انجام دهید . آقای محمد کشتیآرای نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر درباره وضعیت تقاضا در بازار در آستانه روز زن و مادر برای خرید طلا و جواهر اظهار داشته، محدودیت های مالی و اقتصادی مردم در خرید طلا برای این مناسبت تاثیر داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *