خرید طلا, طلا و جواهر

پرطرفدارترین مدل های نیم ست طلا زنانه

نیم ست طلا زنانه

نیم ست طلا زنانهنیم ست طلا زنانه

هر نیم ست طلا شامل مدال ( پلاک) و گوشواره می شود. هرکدام از نمونه های نیم ست جذاب ها مخصوص به خودشان را دارند؛ که شما میتوانید متناسب با سلیقه شخصیتان نمونه مناسب را خریداری کنید. تکه های نیم ست طلا زنانه به خاطر هماهنگی که با یکدیگر دارند؛ استایل شمارا بسیار شیک و جذاب تر می کنند.

انواع مدل های پرطرفدار طلا

یک سرویس نیم ست طلا زنانه شامل گردنبد (پلاک) و گوشواره می شود. برخی از این نمونه ها زنجیر دارند و برخی دیگر بدون زنجیر می باشند. انواع متفاوتی از نیم ست های طلا امروزه در طلا فروشی  به فروش می رسند. تعدادی از پرطرفدارترین نمونههای آن عبارتند از:

 • نیم ست ساده طلا
 • نیم ست طلا تراش خورده
 • نیم ست نگین دار طلا
 • نیم ست بدون نگین زنانه
 نیم ست طلا

نیم ست طلا مرواریدی

تناسب رنگ پوست با رنگ سرویس

رنگ پوست افراد باهم متفاوت می باشد. در هنگام خرید نیم ست طلا زنانه باید به سراغ محصولی بروید که با رنگ پوست شما همخوانی بیشتری داشته باشد. برای مثال اگر تناژ پوستی سردی دارید؛ یعنی رگ ها دست مشا در ناحیه مچ به رنگ آبی یا بنفش دیده می شود، نیم ست سفید رنگ انتخاب کنید.

اما اگر تناژ پوستی شما گرم و رگ های مچ دستان سبز می باشد به سراغ طلا زرد بروید. کسانی که رنگ پوست خنثی دارند می تواند هر رنگ نیم ست طلایی را که دوست دارند انتخاب کنند.

تناسب سرویس با استایل پوشش

>زمان خرید نیم ست طلا در نظر بگیرید که سرویس طلایی که انتخاب می کنید با نوع لباس شما هماهنگی داشته باشد. برای مثال اگر قرار از این نیم ست طلا زنانه برای بیرون رفتن استفاده کنید، یک نیم ست ساده یا نیم ست تراش خورده را انتخاب کنید. اگر قرار است از این سرویس ها برای مجالس و مهمانی استفاده کنید نمونه ها درشت و نگین دار مناسب شما می باشند.

سایز مناسب نیم ست طلا

برای انتخاب سایز مناسب هر تکه طلا باید نکات زیر را در نظر بگیرید.

سایزبندی و شکل گوشواره طلا

ابعاد گوشواره طلا را نیز باید برحسب طول گردن تعیین کنید. شکل گوشواره می تواند تا حدودی نقص های صورت شما را بپوشاند. به همین خاطر لازم است تا در زمان خرید نیم ست طلا زنانه به سراغ نمونه ای بروید که با فرم صورت شما همخوانی دارد. برای مثال اگر صورت گردی دارید، گوشواره آویز بلند طلا را انتخاب کنید. این گوشواره صورت شما را کشیده تر به نمایش می گذارند.

سایزبندی گردنبند در نیم ست

شکل و اندازه زنجیر گردنبند بهتر است بر اساس بالاتنه شما تعیین شود. برای مثال اگر گردن بلندی دارید بهتر است به سراغ گردنبند هایی بروید که طول زنجیر آنها کوتاه می باشد. به عکس اگر گردنبند کوتاهی دارید به سراغ گردنبند های بلند بروید

 نیم ست طلا

نیم ست طلا زنانه

فاکتور تاثیر گذار بر روی قیمت طلا

قیمت تمام شده برای نیم ست طلا از ضرب قیمت لحظه ای طلا در وزن نیم ست طلا به علاوه اجرت ساخت و مالیات طلا محاصبه می شود. معمولا افراد برای دو منظور طلا را خریدرای می کنند. اگر طلا را به قصد سرمایه گذاری خریداری می کنید؛ به سراغ نیم ست طلا زنانه بروید که نگین دارند.

اگر طلا را برای جنبه ظاهریش خریداری می کنید؛ نیم ست های نگین دار را به شما پیشنهاد می دهیم. اگر میزان بودجه شما برای خرید کم می باشد، می توانید نیم ست های ظریف تری را انتخاب کنید.

مزایای خرید آنلاین نیم ست

شما میتوانید به راحتی با مطمئن ترین روش، طلا را به صورت آنلاین از جواهری جلوه خریداری کنید. مزیت های خرید نیم ست طلا زنانه به صورت آنلاین شامل موارد زیر می شود:

 • ضمانت اصل بودن محصول
 • ارسال پستی در کمترین زمان
 • قرار نگرفتن در ترافیک های طولانی
 • ارائه فاکتور های معتبر خرید
 • امکان ساخت سفارشی نیم ست طلا
 • امکان مقایسه محصولات در سایت های مختلف
 نیم ست طلا

نیم ست طلا مدل پری

سخن پایانی

شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی جواهری جلوه از مدل های ست و نیم ست طلا زنانه بازدید بفرمایید. جواهری جلوه برای شما با هر سبک و سلیقه ای که دارید محصول ارائه کرده است. همچنین می توانید وارد این سایت شوید و با خرید دستبند و انگشتر طلا نیم ست هایتان را تکمیل کنید.

سوالات متداول درباره خرید نیم ست طلا زنانه
 1.  نیم ست های طلا چه رنگ هایی دارند؟
  نیم ست ها طلا موجود در بازار غالبا رنگ سفید و طلایی دارند. البته شما میتوانید نیم ست با رنگ رز گلد نیز پیدا کنید.
 2. طلا رزگلد متناسب با چه رنگ پوستی می باشد؟
  گوشواره رزگلد تقریبا با هر رنگ پوستی همخوانی دارد. این محصول با پوست ها برنزه نیز به خوبی مچ می شود.
 3. آیا نیم ست های طلا بدون زنجیر می باشند؟
  برخی از نیم ست ها طلا تنها پلاک با گوشواره هستند و زنجیر ندارند. اما برخی دیگر از نمونه ها زنجیر دارند. شما میتوانید حتی برای نیم ست هایی زنجیر ندارند؛ نیز زنجیر سفارش بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *