خرید طلا, طلا و جواهر

چگونه طلا را با رنگ پوست خود ست کنیم؟

ست کردن طلا با رنگ پوست

ست کردن طلا با رنگ پوست

یکی نکاتی باید در زمان خرید طلا به آن توجه کنید؛ ست کردن طلا با رنگ پوست می باشد. با این کار می توانید طلا و جواهری را که از آن استفاده می کنید؛ زیباتر و لوکس تر جلوه دهید. رنگ پوست افراد با هم متفاوت است؛ به همین خاطر لازم است تا هر فرد از زیورآلات طلایی استفاده کنند که با رنگ پوستش همخوانی داشته باشد.

چگونگی تعیین رنگ پوست

یکی از کارهایی که میتوان برای زیباتر کردن ظاهر کرد، ست کردن طلا با رنگ پوست می باشد. برای تعیین تناژ رنگ پوستتان کافی است تا به رگ ها روی مچ دستتان توجه کنید. رگ ها فرد متناسب با رنگ پوستش متفاوت می باشد. به عنوان مثال کسی که پوست سردی دارد، رگ هایش آبی دیده می شوند.

ست کردن طلا

ست کردن طلا با رنگ پوست جوگندمی

تشخیص سردی و گرمی تناژ رنگ پوست

شاید تصور کنید منظور ما از تناژ پوست این همان افراد سیاه پوست و سفید پوستی بودن است، اما این گونه نیست. هر فرد میتواند تناژ پوستی سرد، گرم یا خنثی داشته باشد.

تن رنگ پوست گرم

معمولا افرادی که رنگ پوست زرد، قرمز و صورتی دارند، پوست گرمی دارند. البته گاهی ممکن است کسی که پوست تیره ای دارد، نیزرنگ پوست سردی داشته باشد. رنگ رگ های دست می تواند شاخص مناسبی برای تشخیص رنگ پوست باشد. افرادی که پوست گرمی دارند، رگ های سبز رنگی دارند.

شناسایی رنگ پوست سرد

این افراد معمولا رنگ پوست سبز، نقره ای و آبی دارند. زمان یکه به مچ دست این افراد نگاه می کنید، رگ هایشان آبی دیده می شوند. رنگ پوست سرد به معنی سفید بودن آنها نمی باشد، بلکه میتوانند این افراد پوست سبزه ای داشته باشند.

تناژ پوستی خنثی

این افراد در هیچ از یک از دو گروه بالا قرار گرفته می شوند و غالبا رگ هایشان در ناحیه مچ دست به رنگ بنفش دیده می شود.

تشخیص تناژ رنگ پوست

تشخیص تناژ رنگ پوست بر اساس رنگ رگ

ست کردن طلا مناسب با رنگ پوست

تا اینجا مطلب به شما آموزش دادیم که چگونه رنگ پوستتان را تعیین کنید. حالا می خواهیم به شما آموزش دهیم که با هر رنگ پوستی که دارید، کدام رنگ سرویس طلایی برای شما مناسب می باشد.

برای ست کردن طلا با رنگ پوست با تناژ سرد، به شما طلای سفید را پیشنهاد می دهیم. اگر می خواهید از جواهرت استفاده کنید، بهتر است به سراغ سنگ ها یاقوت و سنگ های قرمز بروید. این سنگ بر روی پوست ها سرد جلوه خوبی می کنند.

برای افرادی که پوست گرمی دارند، طلای زرد مناسب تر می باشد. جواهرتی که با سنگ ها زرد، قرمز و صورتی تزیین شده اند، با پوست گرم تناسب دارند. زیورآلات طلا با نگین الماس نیز بسیار مناسب این افراد می باشد.

ست کردن طلا با رنگ پوست روشن

شرایط آب و هوایی و ژنتیک تاثیر زیادی بر روی رنگ پوست هر فرد دارد. اغلب افرادی که در ناحیه های سردسیری زندگی می کنند رنگ پوست روشن دارند. اگر رنگ پوستتان روشن است بهتر است به سراغ طلا با رنگ تیره یا همان طلای زرد را انتخاب کنید. همچنین جواهراتی را انتخاب کنید که با سنگ ها تیره  نظیر یاقوت تزئین شده اند.

ست کردن  رنگ طلا با پوست تیره

این افراد رنگ پوست گندمگون و برنزه ای دارند. برعکس مورد فوق بهتراست این افراد به سراغ استفاده از طلا با رنگ روشن بروند. اگر رنگ طلا تیره باشد، روی پوست افراد به خوبی جلوه نمی کند. اگر دوست دارید از طلای نگین دارید استفاده کنید، نگین های روشن و یا الماس را انتخاب کنید.

طلای رزگلد، متناسب با هر رنگ پوستی

یکی از پرطرفدار ترین انواع مدل های زیورآلات، طلای رزگلد می باشد. این طلا از آلیاژ طلا با مس تشکیل شده است. طلا رزگلد به خاطر رنگ ملایم و بخصوصی که دارد؛ بسیار محبوب می باشد. این طلا یکی از پرفروش ترین ترند های سال های اخیر بوده است.

خوشبختانه ست کردن طلا رزگلد با رنگ پوست هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید با هر نوع رنگ پوستی که دارید از این رنگ طلا استفاد کنید.

"<yoastmark

سخن پایانی

شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی جواهری جلوه از انواع مدل های زیورآلات طلا بازدید به عمل بیاورید. ست کردن طلا با رنگ پوست تان را در زمان خرید محصول فراموش نکنید. جواهری جلوه برای هر سبک و سلیقه ای که دارید، محصول ارائه کرده است.

سوالات متداول درباره ست کردن زیرو آلات با رنگ پوست
  1. اگر تناژ پوستی فرد را نمی دانیم، جواهر با چه رنگ نگینی بخریم؟
    اگر نمی دانید که تناژ رنگ پوست فرد را نمی دانید، بهتر است زیورآلات با نگین ها قرمز را انتخاب کنید.
  2. چگونه طلا را با رنگ مو ست کنیم؟
    همه چیز زمانی زیباتر می شود؛ که از حالت یکنواخت خارج شود. به عنوان مثال اگر رنگ موهایتان تیره است از طلای سفید استفاده کنید.
  3. کدام رنگ طلا با پوست های خنثی همخوانی بهتری دارند؟
    به طور کلی این افراد چون تناژ رنگ پوستی خاصی ندارند، می توانند به خوبی با هر رنگ طلایی مچ شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *